Żywność ekologiczna w rytmie heavy metalu?!

 Ekologiczne frytki, kurczak curry, danie z wołowiny i naleśniki ? tych potraw mogli spróbować uczestnicy heavy metalowego festiwalu Hellfest, który odbył się we Francji. Catering w jakości BIO zapewniała restauracja Aux Graines d’Assiettes z Salles.
 
Przy okazji zakupów żywności obsługa stoiska wyjaśniała fanom mocnych dźwięków, jakie znaczenie ma rolnictwo ekologiczne i czym jest żywność ekologiczna. Hellfest to jeden z największych światowych festiwalów heavy metalowych. W tym roku odbył się w dniach 18-20 czerwca w Clisson (Francja). Imprezę odwiedziło 72 000 fanów.

Podobna inicjatywa, tym razem przy okazji festiwalu rockowego, podjęta była w trakcie zeszłorocznego Open?er Festiwal przez firmę My Eco Life.

źródło: organic-market.info

 


 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!

 


 

{jcomments on}

Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia