Żywność i produkty EKO w Dniu Darmowej Dostawy

Internetowych sklepów z żywnością EKO przybywa bardzo szybko. Dzień Darmowej Dostawy może być dobrą okazją przy sprawdzić ich ofertę. Przypominamy, że w sklepach biorących udział w akcji 3 grudnia nie płacimy za przesyłkę.

Sklepów oferujących żywność ekologiczną i biorących udział w Akcji Dzień Darmowej Dostawy szukać można na stronie DDD w dziale DELIKATESY. Są to m.in.: natoobe.pl, filipex.pl, wiecejnizeko.pl, Ecozielnik, Lokalne Specjały i BioEkoDrogeria. Z pewnością przydałoby się więcej…

Dział DELIKATESY na DDD: http://dziendarmowejdostawy.pl/kategoria/delikatesy/

Poszukać można jeszcze eko kosmetyków, tutaj branża BIO reprezentowana jest znacznie szerzej. W dziale uroda uczestnictwo w DDD zapowiadają m.in.: Farma EKO, BeEco, MyOrganic, Organeo, Biopiekno.pl, Eko Maluch, Skarbiec Natury, Zielona Czapla, Zdrowe Kosmetyki, Biowitalni, Galeria Natury, KosmetykiNaturalne, DamaBIO, Pure Green, Zdrowe Kosmetyki.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

DZIAŁ URODA na DDD: http://dziendarmowejdostawy.pl/kategoria/uroda/

Głównym celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci (jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów). W czasie akcji  (3 grudnia) sklepy internetowe deklarujące swój udział oferują wszystkim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy.

Organizatorem akcji jest serwis eKomercyjnie.pl.

Brak postów do wyświetlenia