Teraz czytasz...
Żywność ekologiczna w Biedronce? To jeszcze potrwa
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Żywność ekologiczna w Biedronce? To jeszcze potrwa

 

O tym, że sieć Biedronka planuje wprowadzić do oferty żywność ekologiczną pisaliśmy już w zeszłym roku. Wciąż prowadzone są rozmowy z firmami z branży, ale konkretów jak na razie niewiele.

BioFarma Biedroniki czyli?

Największy polski detalista posiada już zarejestrowany znak towarowy „BioFarma Biedronki”. Wciąż nie wiadomo jednak jakie produkty będą nim firmowane, ile ich będzie i w jakich lokalizacjach się pojawią. Wiemy na pewno, że rozmowy prowadzone były (i są) z polskimi dostawcami. Najprawdopodobniej nie są to rozmowy łatwe. Niewiele wiadomo o efektach tych działań, a Biuro Prasowe na nasze pytania odpowiada dość enigmatycznie:

„Nadal trwają testy związane z rozszerzeniem oferty produktów ekologicznych w naszej sieci. W związku z czym nowe informacje dotyczące projektu „BIO Farma Biedronki” będziemy mogli przekazać najwcześniej po wakacjach”.

Bardzo prawdopodobne, że na pojawienie się ekoproduktów na półkach Biedronki jeszcze trochę poczekamy i trudno kreślić konkretne prognozy co do terminu.

Karol Przybylak

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.