Żywność eko weekendowo: BioBazar, Zielony Bazar, Jarmark Toruński, Otwarte Wrota

Dla mieszkańców Warszawy, Poznania, Torunia szykuje się kolejna sobota z eko jarmarkami. W sobotę wybrać można się na BioBazar, Zielony Bazar, Jarmark Toruński lub Otwarte Wrota.

Biobazar i Otwarte Wrota w Warszawie

W sobotę mieszkańcy Warszawy żywność eko nabyć mogą na BioBazarze w dwóch miejscach: na terenie dawnej fabryki Norblin (Żelazna 51/53 w godz. 8-16) oraz w Konstancinie na terenie Starej Papierni w godz. 9-15. Wybrać można się także do Otwocka gdzie odbędzie się kolejny jarmark Otwarte Wrota. Rolnicy ekologiczni będą oferować swoje produkty na terenie Szkoły Podstawowej Nr 6, przy ulicy Ambasadorskiej 1 (róg Tysiąclecia).

 

Zielony Bazar w Poznaniu

W Poznaniu odbędzie się Zielony Bazar. Żywności ekologicznej szukać można na Placu Bernardyńskim w godzinach 9 – 14. Kolejny raz organizatorzy zwracają uwagę szczególnie na wyjątkowe eko sery, które degustowano m.in. podczas imprez związanych z polską prezydencją w Unii Europejskiej.

Jarmark Toruński

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
Rolnicy ekologiczni z Kujawsko – Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Ekoland tradycyjnie w pierwszą sobotę miesiąca zapraszają natomiast na plac przy Muzeum Etnograficznym (przy ul. Sikorskiego). Na pewno nie zabraknie ekologicznej mąki, miodów, makaronów, chleba, olejów i wypieków.

Chcesz być na bieżąco z BIO? Zapisz się na nasz newsletter (u dołu po lewej stronie)
lub sprawdź nasze profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter!     

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia