Żywność ekologiczna bezpośrednio w nadchodzący weekend

Warszawiacy mogą spodziewać się ciekawego eko weekendu. Do wyboru jest eko grill na BioBazarze, wyjazd do Ciopanu na Otwarte Wrota lub Jarmark ekologiczny Planeta Dziecko.

Eko Grill na BioBazarze

 

Jak piszą organizatorzy BioBazaru na swoim profilu Facebook: Już jutro (sobota, 21 maja 2011) od 10:00 zapraszamy na ekogrilla a na zakupy od 8:00, będą aż 4 stoiska z warzywami, nowe kosmetyki organiczne, rękodzieło – szale, kolczyki, broszki w sam raz na prezent z okazji zbliżającego się Dnia Matki! BioBazar odbywa się na terenie dawnej fabryki Norblin, ul. Żelazna 51-53, impreza trwa do 17. Od przyszłego tygodnia BioBazar odbywał się będzie także w piątki, będziemy jeszcze o tym informować.


Otwarte Wrota w Ciopanie

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
Tym, którzy mają ochotę na majówkę poza miastem polecamy kiermasz żywności ekologicznej Otwarte Wrota w gospodarstwie pańsywa Jagodzińskich w Ciopanie (gmina Stanisławów pod Mińskiem Mazowieckim). W ramach imprezy uczestnicy będą mieli okazję nabycia żywności ekologicznej pochodzącej z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych.  Pojawią się także ekologiczne produkty z …Węgier, m.in.: wędzonki z węgierskiej Mangalicy. Organizatorzy przewidzieli także inne atrakcje, w tym degustacje produktów.   Otwarte Wrota potrwają od 14.00 do 17.00

Namiary na gospodarstwo państwa Jagodzińskich:, 05-304 Stanisławów,
tel. (25) 756 12 16,  e-mail: ciopan@poczta.onet.pl

Przeczytaj artykuł o gospodarstwie w Ciopanie

 


Jarmark Planeta Dziecko

 

W sobotę 21 maja pod hasłem „Planeta Dziecko” w klubie 1500m na warszawskim Powiślu odbędzie się drugi jarmark produktów eko i lifestylowych dla rodziców. Zostaną na nim zaprezentowane produkty ręcznie wykonane, naturalne, unikatowe, posiadające ekologiczne certyfikaty, które będzie można obejrzeć i nabyć podczas tej imprezy.

Podczas jarmarku będzie można nabyć chusty do noszenia dziecka, pieluszki ekologiczne kosmetyki, wełniane zabawki, buciki, stylowe kocyki-rożki, piękne, drewniane zabawki i rękodzieła.
Impreza ta będzie okazją do wzięcia udziału w darmowych warsztatach, wśród których m.in.:

warsztaty chustowe (o noszeniu dziecka w chuście), Baby led Weaning (o karmieniu niemowląt i małych dzieci pokarmami stałymi w zgodzie z ich naturą i rozwojem),  ekologiczne pieluchowanie (o zdrowiu, ekonomice i łatwości wielopieluszkowania od A do Z),

warsztaty z masażu Shantala oraz przygotowanie do porodu i bycia rodzicem (warsztaty o emocjach).

Sprawdź naszą informację na temat jarmarku:


Udostępnij artykuł swoim znajomym:Cotygodniowa porcja BioInformacji do Twojej skrzynki e-mailowej – zapisz się na nasz newsletter (lewy dolny róg strony)


 


<!–[if !supportLineBreakNewLine]–>
<!–[endif]–>

Brak postów do wyświetlenia