Zielony Bazar niedaleko Aglomeracji Śląskiej

W każdą niedzielę licząc od 8 września do 25 października na terenie Centrum Edukacji Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie (ok. 20 km od Katowic i Gliwic) będzie odbywać się Zielony Bazar – targ, na którym mieszkańcy regionu będą mogli zaopatrywać się w certyfikowaną żywność ekologiczną.

Zielony Bazar to inicjatywa Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie i Wega24.pl.

– Na jarmarku nabywać można min: owoce, warzywa, nabiał, miody, oleje, pieczywo i inne. Istniej również możliwość zamówienia zakupów na stronie www.wega24.pl i odbioru na Bazarze. Dostarczenie zakupów jest bezpłatne. Każdy taki zakup ,premiowany jest rabatem 10% na wszystkie produkty – informuje Grzegorz Lichwa, jeden z pomysłodawców i inicjatorów bazaru.

Producenci i dystrybutorzy  zainteresowani udziałem w Zielonym Bazarze proszeni są o kontakt biuro@wega24.pl. Warunkiem jakie musi spełnić wystawca jest posiadanie certyfikatu ekologicznego.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Najbliższa edycja Zielonego Bazaru zaplanowana jest na 15/09/2013, start o godzinie 10 00. Adres Śląskiego Ogrodu Botanicznego: Sosnowa 5, Mikołów. Uwaga! W przypadku deszczowej pogody, bazar nie odbędzie się.

Na zdjęciach, wystawcy podczas I edycji Zielonego Bazaru.

Dojazd do Ogrodu Botanicznego w Mikołowie


Wyświetl większą mapę

Brak postów do wyświetlenia