Teraz czytasz...
Zakupy społecznościowe żywności ekologicznej przez Internet? Rusza nowa inicjatywa
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Zakupy społecznościowe żywności ekologicznej przez Internet? Rusza nowa inicjatywa

 

Bioska.pl wychodzi naprzeciw konsumentom, którzy chcą żywność ekologiczną kupować w grupie. Wspólne zamówienie pozwala uzyskać rabat, a uciążliwe rozliczenia wykonuje za nas system. Każdy zamawiający otrzymuje zamówione przez siebie produkty w oddzielnej paczce. Założycieli firmy pytamy o szczegóły tego projektu.

– Żywność ekologiczna jest dla wielu ciągle dosyć droga. Ci, którzy chcą zaoszczędzić, zaopatrują się zazwyczaj w sklepach internetowych. Tu natomiast trzeba się liczyć z kosztami przesyłki. Bardzo często oferowana jest darmowa dostawa przy określonej wartości zamówienia, ale przy drobnym zakupach jest ona nieosiągalna. Dlatego niektórzy uciekają się do tego, aby kupować wspólnie ze znajomymi, licząc przy okazji na jakiś dodatkowy rabat. To też nie jest idealne rozwiązanie – ktoś musi zebrać i wprowadzić zamówienia znajomych do systemu, rozliczyć je, a gdy dotrze przesyłka z zakupami, towar trzeba rozdzielić. Sami tak jeszcze nie dawno czyniliśmy, dopóki nie stworzyliśmy własnego sklepu, który wyposażyliśmy w funkcjonalności pozwalające rozwiązać napotykane dotychczas problemy – mówi Paulina Krawczak – Lebioda z bioska.pl.

W tym e-sklepie można kupować społecznościowo, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupów dokonać samodzielnie.

W grupie taniej!

Jak to działa?

 

 

– Klientom, którzy łączą się w grupy, łatwiej skorzystać z darmowej dostawy i mogą osiągnąć u nas dodatkowo rabat, nawet jeśli poszczególne osoby kupią niewiele. Ponadto unikną zbędnych rozliczeń, podziałów zamówienia i innych czynności, które byłyby normalnie koniecznie. W naszym sklepie oferujemy tzw. rabat rosnący, który generalnie przysługuje wszystkim naszym klientom, niezależnie czy ktoś kupuje indywidualnie, czy też wspólnie ze znajomymi. Z tym, że w przypadku zakupów społecznościowych, rabat naliczany jest od zamówienia całej społeczności, a nie każdego zamówienia z osobna – przekonuje Paulina Krawczak-Lebioda.

Ponad 500 produktów w ofercie

Sklep Bioska.pl wystartował 22 czerwca. Aktualnie asortyment to ok. 500 produktów i wciąż jest poszerzany. – Gdy będziemy na to gotowi zamierzamy możliwie szybko wprowadzić również produkty świeże, w szczególności warzywa i owoce – zapowiada Paulina Krawczak – Lebioda.

Serwis dostępny jest pod adresem: bioska.pl

Do sklepu wędruje już paczka z Biokurierami, także jest szansa, że osoby, które dokonają zakupów w najbliższych dniach otrzymają także nasze czasopismo.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.