Żywność ekologiczna w Toruniu, w Pile i w centrach ogrodniczych

Początek września obfitować będzie w otwarcia nowych miejsc, gdzie będzie można zaopatrzyć się w ekologiczną i naturalną żywność.


Sieć sklepów Żółty Cesarz
otworzy swój kolejny punk sprzedaży w Toruniu na ul. Mickiewicza 114 A. Będzie to już ósmy sklep polskiej sieci oferującej żywność ekologiczną i naturalną.

W drugiej połowie września na targowisku w Pile w pawilonie 39 ma ruszyć eko-bazar. Klienci będą mogli zakupić żywność bezpośrednio od rolników i producentów. W ofercie znajdować się będą makarony, chleb, jajka m.in. od kur zielononóżek kuropatwianych, warzywa, owoce, miód, ryby i mięso, m.in. wołowina.

Trójmiejska firma Zielony Loft wdraża w życie swój autorski projekt Slow Food & Garden. Projekt polega na zakładaniu w centrach ogrodniczych specjalistycznych działów handlowych z żywnością ekologiczną w oryginalnych zielonych aranżacjach. Obecnie w ramach sieci funkcjonują już cztery placówki partnerskie oferujące eko-żywność.

 

Źródło: dlahandlu.pl/portalspozywczy.pl


Chcesz być na bieżąco z BIO? Zapisz się na nasz newsletter (u dołu po lewej stronie)
lub sprawdź nasze profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter!     

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia