Wrocław. Bazar Smakoszy tym razem w niedzielę

Wrocławski Bazar Smakoszy na stałe wpisał się w kulinarną mapę stolicy Dolnego Śląska. Tym razem wydarzenie odbędzie się w niedzielę.

– Przed nami pierwszy niedzielny Bazar Smakoszy. Spotykamy się 6 października w Browarze Mieszczańskim w godzinach 9-15. Pośród stałej oferty jak zwykle pojawią się pyszne nowości. Nie zabraknie dobrej kawy, herbaty, świeżego pieczywa, warzyw, owoców, serów, wędlin, przetworów, olejów, soków, przypraw, miodów, oliwek. Ponownie zagoszczą u nas pstrąg kłodzki oraz wołowina sudecka. Na dziedzińcu będzie można napić się pysznej i stawiającej na nogi kawy w mobilnej bazarowej kawiarence – zapowiada Małgorzata Scheuer-Tyc z Delikatesów Bon Vivant, organizatora Bazaru.

Po raz drugi bazar odbywać  się będzie w towarzystwie sztuki. Tym razem podczas bazarowych zakupów, będzie można podziwiać prace powstałe podczas X Ogólnopolskiego Pleneru Plastycznego Pstrągowa 2013.

Dodatkowo, podczas bazaru będzie działał punkt zbioru elektroodpadów dzięki firmie Eko Kompan. Bazarowicze będą mogli wymienić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na nasionka.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Miejsce bazaru to ul. Hubska 44, Browar Mieszczański. Biokurier jest patronem medialnym Bazaru Smakoszy.

Brak postów do wyświetlenia