Wielka Brytania. Szkolenia dla kooperatyw spożywczych

Szkolenia dla przedstawicieli Food-Coops czyli kooperatyw spożywczych (i innych inicjatwy polegających na organizowaniu się konsumentów i dostawców w ramach sprzedaży bezpośredniej) organizuje Soil Association – brytyjska organizacja wspierająca rolnictwo ekologiczne.

 

Szkolenie odbędzie się 20 października w ośrodku Leamington Spa w miejscowości Warwickshire. Do udziału zaproszeni zostali przedstawiciele najbardziej znanych i najsprawniej funkcjonujących Food Coops. W trakcie seminariów uczestnicy będą poszerzać swoją wiedzę na temat samoorganizacji, networkingu i sprawnej wymiany informacji.

Więcej na stronie Soil Association

źródło: organic-market.info

 

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia