Teraz czytasz...
Wegetariańskie pulpety Primaviki nagrodzone
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Wegetariańskie pulpety Primaviki nagrodzone

-tekst sponsorowany-

Miło nam poinformować, że w konkursie „Złoty Paragon 2016”, nasze Pulpety „Weguś” w sosie pomidorowym zostały nagrodzone i tym samym zdobyły II miejsce w kategorii „DANIA GOTOWE W SŁOIKACH, PUSZKACH I KARTONACH” – informuje Primavika.

– Jest to niebywały sukces, bo kupcy wskazali że to właśnie nasz produkt jest godny uwagi. Taka rekomendacja jest dla nas jednym z najważniejszych wyróżnień – komentuje Bartosz Janicki, marketing manager Primaviki.

Danie zawiera niskotłuszczowe białko roślinne, całą gamę witamin i składników mineralnych obecnych w warzywach oraz antyoksydanty: kwercytynę zawartą w cebuli i luteinę, w którą przebogaty jest koncentrat pomidorowy (zawiera jej więcej niż surowe pomidory). Orientalnego smaku i dodatkowych prozdrowotnych właściwości dodaje korzeń imbiru.

Zobacz także

suszone zioła prowansalskie w jutowym worku widok z góry

Wegetariańskie Pulpety Primaviki to urozmaicenie zdrowej diety. Można je podać na wiele sposobów np. po azjatycku wystarczy połączyć pulpety w sosie pomidorowym z ryżem basmati, a do sałatki dodać kiełki.

Więcej informacji: http://www.primavika.pl/

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.