Teraz czytasz...
Warszawski BioBazar już w następną sobotę
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Warszawski BioBazar już w następną sobotę

Żywność ekologiczna bezpośrednio od rolników (ma ich być około 30) czeka na wszystkich, którzy w sobotę 27 listopada wybiorą się na warszawski BioBazar. Impreza rozpoczyna się o godzinie 8, przy ul. Żelaznej 51/53 (teren dawnej Fabryki Norblin)

O Biobazarze informowaliśmy już wcześniej ,  teraz możemy dodać, że oprócz żywności ekologicznej na uczestników czekają także inne atrakcje. Każdy może przynieść elektrośmieci i wymienić je na ekologiczną choinkę z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council) albo skonsultować się w zakresie ekoinwestycji.

Biokurier jest jednym z patronów medialnych wydarzenia – na 90% w trakcie pierwszego BioBazaru będziecie mogli zapoznać się z kolejnym numerem drukowanej wersji naszego czasopisma – potwierdizmy jeszcze tą informację.

Bieżące informacje o jarmarkach ekologicznych i innych ekoinicjatywach w listopadz

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.