Warszawa. Nowe Delikatesy FREE otwarte

Bukowińska 8 na Mokotowie i Ateńska 10 na Saskiej Kępie – to dwie nowe lokalizacje sieci delikatesów z żywnością ekologiczną FREE.

 

-Sklep przy ulicy Bukowińskiej ma 50m2 a placówka przy Ateńskiej 40m2. W ofercie każdego z nich znajduje się około 2000 produktów – mówi Daniel Skibiński, prezes spółki Free Delikatesy. Sieć planuje dalszy rozwój. Do końca roku pod jej szyldem działać ma 8 nowych delikatesów (także poza Warszawą)  –Najbliższe otwarcie już za 3 tygodnie przy ulicy Stryjeńskich w Warszawie – zapowiada Daniel Skibiński.
Powierzchnie poszczególnych Delikatesów mogą się różnić. –Nie nastawiamy się tylko i wyłącznie na duży metraż. Staramy się dopasować wielkość placówki do warunków panujących w danym rejonie – tłumaczy Daniel Skibiński.

 

Delikatesy Free przy ul. Ateńskiej

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
Pierwsza, działająca od jesieni 2009 r., placówka Delikatesów Free znajduje się w Centrum Handlowym EUROPLEX przy ulicy Puławskiej 17 (Mokotów). Firma prowadzi także sklep internetowy.

 

Delikatesy Free przy ul. Bukowińskiej

Daniela Skibińskiego zapytaliśmy o to, czego najczęściej szukają klienci:  -Zdecydowanie są to świeże warzywa, owoce, nabiał i wędliny – podkreśla, ale zwraca także uwagę na to, że konsumenci pytają również o produkty sypkie oraz oleje.

Czytaj także: Rozwój polskich sieci sklepów z żywnością ekologiczną

Chcesz być na bieżąco z BIO? Zapisz się na nasz newsletter (u dołu po lewej stronie)
lub sprawdź nasze profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter!      

 Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia