W sierpniu sieć Żółty Cesarz zwiększy się o 2 sklepy

Bydgoszcz i Warszawa – to właśnie w tych miastach wkrótce otwarte zostaną 2 nowe wegetariańskie sklepy z eko żywnością pod szyldem Żółtego Cesarza.

– W piątek 1 sierpnia – uroczyście otwieramy sklep w Bydgoszczy w Centrum Handlowym Faktoria ul. Gdańska 138-140, a 2 sierpnia, w sobotę na warszawskiej Pradze przy ul. Zamienieckiej 46. Serdecznie wszystkich zapraszamy na poczęstunek i uroczyste otwarcie drzwi na godz. 12.00 – zapowiada na facebooku Agnieszka Olędzka, właścicielka sieci Żółty Cesarz.

Po otwarciu dwóch nowych sklepów sieć Żółty Cesarz liczyć będzie 9 sklepów działających w Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Grudziądzu, Toruniu i Bydgoszczy.

Obecnie w Polsce działają 2 sieci sklepów specjalizujących się w sprzedaży żywności ekologicznej: Organic Farma Zdrowia i Żółty Cesarz. Obie zwiększają liczbę sklepów. Organic Farma Zdrowia niedawno, w wyniku fuzji z Tradycyjnym Jadłem, zarządza 35 placówkami.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Przeczytaj: Tradycyjne Jadło przejęte przez Organic Farmę Zdrowia

Na polskim rynku dominują niewielkie eko sklepy specjalistyczne (jest ich około 500 przy dość dużej rotacji związanej z nowymi otwarciami, ale też zamknięciami), w kilkunastu przypadkach jeden właściciel posiada 2 lub 3 sklepy w danym regionie.

Karol Przybylak

Brak postów do wyświetlenia