Teraz czytasz...
W Rybniku i Rydułtowach żywność EKO dostaniesz w… Koziołku!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

W Rybniku i Rydułtowach żywność EKO dostaniesz w… Koziołku!

 

Koziołek w Rybniku i Ekokoziołek w Rydułtowach to dwa ekosklepy, których siłą jest fachowe doradztwo i możliwość konsultacji z ekspertami. Od wielu lat prowadzi pani Joanna Woźnica, entuzjastka zdrowego stylu życia i ziołolecznictwa.

 

Sklepy stacjonarne w Rydułtowach (ul.Plebiscytowa 20) i Rybniku (ul.Kościelna 7) istnieją od 1990 roku. Zostały stworzone z myślą o wszystkich którzy dbają o zdrowie i cenią dobroczynne działanie naturalnych produktów żywnościowych,ziół,lekówikosmetyków. Od pewnego czasu zakupy można robić także on line na www.ekokoziolek.pl

Inspiracją do założenia firmy było moje zainteresowanie ziołolecznictwem naturalnym, peruwiańskim i medycyną dalekiego wschodu, oraz wielokrotne podróże do Indii, Nepalu, Chin oraz Ameryki Południowej, Wietnamu, Meksyku. W naszym sklepie można znaleźć szeroki asortyment zdrowych i smacznych produktów spożywczych oraz kosmetyków naturalnych, win, miodów. Są to artykuły najwyższej jakości opatrzone certyfikatami potwierdzającymi ich skład i pochodzenie. Pozostałe produkty, mimo że nie posiadają certyfikatów, są wytwarzane metodami tradycyjnymi, bez użycia polepszaczy i konserwantów. Można znaleźć u nas także produkty dla: alergików, diabetyków, wegetarian, osób na diecie bezglutenowej.
– mówi Joanna Woźnica.

Nie tylko sprzedaż, ale i doradztwo

W obu sklepach regularnie odbywają się różnego rodzaju spotkania i konsultacje. – Prowadzimy porady profesjonalnego dietetyka, zielarza irydologa, udzielamy fachowych porad zielarskich. Systematycznie mamy wykonywane dermokonsultacje, Degustacje soków, Badania wieku biologicznego przy pomocy nowoczesnego skanera TrūAge. Wykonujemy także świecowanie uszu oraz testy na nietolerancję pokarmową – wylicza Joanna Woźnica.

O co pytają klienci?

– Obecnie najwięcej zapytań dotyczy: młodego jęczmienia, ziela czystka, ostropestu, kosmetyków ekologicznych, zbóż, mąk, kasz i płatków. Zwiększa się także zainteresowanie świeżymi warzywami bio oraz mięsem z certyfikatem

– mówi właścicielka ekosklepów.

Gdzie zlokalizowane są sklepy?

Sklep Koziołek ul.Kościelna 7 (pasaż) 44-200 Rybnik (sklep ma 60m2)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:30
Sobota: 9:00 – 13:00

Sklep Ekokoziołek ul.Plebiscytowa 20 44-280 Rydułtowy (sklep ma 40m2)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: 8:30 – 13:00

On line: www.ekokoziolek.pl

Zobacz także

widok z góry na papierową siatkę z pomidorami na ciemnym drewnianym tle

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.