Teraz czytasz...
W Mikołowie ruszy Eko Bio Organic Centrum
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

W Mikołowie ruszy Eko Bio Organic Centrum

W Mikołowie (woj. śląskie) już wkrótce uruchomione zostanie Eko Bio Organic Centrum. Organizatorzy przewidują powstanie cotygodniowego bazaru z pizzerią, kawiarnią i herbaciarnią. Na co działać będą natomiast eko delikatesy i hurtownia.

Eko Bio Organic Centrum powstaje na terenie byłej bazy autobusowej „Jamna Bus (Mikołów, ul. Kościuszki 61). W hali przewidywane jest miejsce dla kilkudziesięciu wystawców, przetwórców i rolników produktów certyfikowanych ekologicznych oraz produktów naturalnych w specjalnie wyznaczonej strefie.

Jak zapowiadają organizatorzy: Znajdzie się miejsce na Bio Delikatesy, Warsztaty edukacyjne, miejsce na prelekcje i wykłady. Będzie Pizzeria  Bio, kawiarenka  i herbaciarnia, gastronomia i potrawy wege.  Będzie bardzo rozbudowane stoisko BioPiekarni, obfitość Bio warzyw i owoców. Będzie ekologiczne certyfikowane mięso i wędliny. Będzie dużo ryb świeżych i wędzonych. Będą sery twarde krowie , kozie i owcze krajowe i z małych serowarni z Europy. Będą soki tłoczone, oleje i oliwy. Centrum  będzie czynne w soboty i środy jako bazar a w inne dni tygodnia jako delikatesy i hurtownia produktów suchych, gdzie będą się mogły  zaopatrywać sklepy ze zdrową żywnością.

Chętni rolnicy, producenci i przetwórcy mogą zgłaszać się do Sonii Kmiecik, managera hali. Tel.: 661 747 621.

Bieżące informacje publikowane są na fanpage’u Eko Bio Organic Centrum

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.