Magazyn “Time” porównuje żywność BIO i konwencjonalną

15 stron najnowszego numeru anglojęzycznego magazynu TIME poświęcone jest żywności ekologicznej. Eksperci porównują produkty ekologiczne z konwencjonalnymi, prezentują najróżniejsze głosy w dyskusji i sugerują rozwiązania.

Przeanalizowane zostały poszczególne grupy owoców, warzyw i produktów. Przedstawiono plusy i minusy metod konwencjonalnych i ekologicznych. W większości przypadków eksperci TIME sugerują wybór żywności ekologicznej, chociaż czasami mają także inne zdanie.

Z ich opiniami i argumentami można zapoznać się (w j. angielskim) na stronie internetowej TIME.

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

 

Źródło: Biofach

 

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}

Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia