Targi Natura Food i beECO – znamy pierwsze szczegóły

W dniach 12 -14 października w Łodzi odbędą się V Targi naturalnej żywności Natura Food. W tym roku impreza po raz pierwszy połączona będzie z z Targami Ekologicznego Stylu Życia beECO.

Jak informują organizatorzy: Obie imprezy odbędą się w nowym obiekcie targowym Międzynarodowych Targów Łódzkich – nowoczesnym Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym zlokalizowanym w samym centrum miasta, będącym jednocześnie najbardziej ekologiczną halą targową  w Polsce i  jedną z niewielu tego typu w Europie. Zastosowano w niej systemy ogrzewania oparte na alternatywnych źródłach energii –  słonecznej i geotermalnej. Budynek wyposażony jest również m.in. w sieć inteligentnego sterowania i systemy oszczędzania wody.

 

Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD są najważniejszą imprezą w Polsce dedykowaną bioproduktom, żywności ekologicznej (BIO) oraz produktom regionalnym i tradycyjnym. NATURA FOOD to doroczne spotkanie branży żywności wysokiej jakości; uczestniczy w nim blisko 200 wystawców i 7 tysięcy zwiedzających: rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności wysokiej jakości z Polski i z zagranicy.

To także okazja do bezpośredniego kontaktu z podmiotami funkcjonującymi na polskim rynku żywności ekologicznej i naturalnej oraz do poznania międzynarodowych trendów rozwoju rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Biokurier jest partnerem medialnym Targów

 

Więcej o beECO

I Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO to propozycja dla tych wszystkich którzy chcą być ekologiczni na co dzień i dbać nie tylko o siebie ale także o otaczające nas środowisko.

 

Do udziału w imprezie, organizatorzy zapraszają producentów i dystrybutorów produktów ekologicznych, produkowanych w oparciu o naturalne i organiczne surowce: ekokosmetyków, ekologicznych środków czystości, ekologicznych tekstyliów, ekoakcesoriów i  biodegradowanych opakowań.

 

Targi beECO to komplementarna do Targów NATURA FOOD impreza odbywająca się w tym samym terminie, w tym samym miejscu ale w osobnej przestrzeni wystawienniczej, kierowana do dystrybutorów i właścicieli sklepów z produktami ekologicznymi i naturalnymi – ekożywnością i ekoproduktami nieżywnościowymi oraz do entuzjastów ekologicznego i naturalnego stylu życia.

 

źródło: Międzynarodowe Targi Łódzkie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

 Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia