Teraz czytasz...
Targi EKOstyl 2015 w Bielsku-Białej – podsumowanie i zapowiedź kolejnych edycji
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Targi EKOstyl 2015 w Bielsku-Białej – podsumowanie i zapowiedź kolejnych edycji

Ponad 6 tysięcy gości odwiedziło w dniach 21 – 22 listopada br. w Bielsku-Białej targi EKOstyl 2015. Ofertę prezentowało ok. 200 firm z Polski a także Czech, Słowacji i Węgier.

– Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska firm, które proponowały na miejscu degustacje swoich wyrobów, prezentowały ekologiczne kosmetyki, prowadziły badania profilaktyczne i masaże. Można było skorzystać z porady dietetyków, alergologów, obecne były wydawnictwa medyczne

– relacjonuje Eugeniusz Kropka z firmy Astra, która jest organizatorem wydarzenia.

W Strefie Kulinarnej obleganej tłumnie przez zwiedzających targi dominowały smaki i specjały kuchni francuskiej, węgierskiej, słowackiej, czeskiej, węgierskiej, toskańskiej i oczywiście miejscowej beskidzkiej przyrządzane przez zaproszone specjalnie na tą okazję sławy kulinarne m. in. Carlosa Gonzaleza Tejera, Wiesława Wróblewskiego, Tadeusza Adriano, Marcina Petera Groschanga, Thierrego Ayela, Karela Drapala, Ewy Hangel, Frantiska Stranavy, Juana Salvadora Hernandeza Tovara, Czesława Meusa i wielu innych.

Dla mniejszych i większych pociech przez cały czas trwania targów czynne było eko- przedszkole – dla dzieci zorganizowano ciekawe warsztaty z zakresu Eko-farmer oraz zabawy rozwijające kreatywność i uczące ekologicznych zachowań.

– Targi okazały się dużym sukcesem, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na wiedzę tych wszystkich, którzy chcą być ekologiczni i dbać o zdrowie. W stosunku do poprzedniej edycji wzrosła o 100 % liczba wystawców i o 50% liczba odwiedzających – podsumowuje Eugeniusz Kropka.

 

Kiedy następne edycje Targów EKOstyl?

Organizator targów Biuro Promocji i Wystaw Astra zaprasza na następne edycje targów EKOstyl w roku 2016.

Wiosenna edycja odbędzie się w Tychach w dniach 21 – 22 maja w obiekcie Stadionu Zimowego, natomiast jesienna w Bielsku-Białej w dniach 19 – 20 listopada w Hali pod Dębowcem.

Zobacz zdjęcia z Targów EKOstyl na facebooku

Tak było na targach EKOstyl w BIelsko Białej

Posted by biokurier on 23 listopada 2015

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.