Targi Eko Gala 2013 – więcej szczegółów

Miód i produkty pszczele – to tematy przewodnie najbliższej edycji Targów EKOGALA, które odbędą się w maju w Rzeszowie.

Targi odbywają się w dniach 24–26 maja 2013 roku w Rzeszowskiej Hali Podpromie. To już 7 edycja imprezy – tematem wiodącym będzie miód i produkty pszczele.

Jak piszą organizatorzy: Podczas wydarzenia zapoznać się można z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej posiadających certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne pochodzenie wystawianych  produktów, a wzrastająca systematycznie z roku na rok liczba wystawców świadczy o rosnącej popularności Targów. Poważnym atutem jest fakt bezpłatnego udostępnienia powierzchni wystawienniczej wraz ze standardową zabudową, a zwiedzający mają zagwarantowany wolny wstęp na Targi.

Niezbędne informacje dotyczące Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych  EKOGALA znajdują się na stronie internetowej http://www.ekogala.eu . Zapraszamy także do lektury naszych relacji z ubiegłorocznych imprez:Dziś startują targi EKO GALA 2012

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Już wkrótce (13-16 lutego) w Norymberdze odbędą się natomiast największe światowe targi żywności ekologicznej BioFach 2013 i targi kosmetyków naturalnych Vivaness 2013. Bezpośrednia relacja, ciekawostki, rozmowy w trakcie targów – wszystko to znajdziecie na stronach Biokuriera. Przeczytajcie także o innych ciekawych targach i imprezach w temacie eko:

Targi i konferencje dla branży żywności BIO i ekoproduktów w 2013 roku

Brak postów do wyświetlenia