Świeże eko zioła z dostawą do domu, restauracji czy sklepu.

[tekst sponsorowany]

 Świeże, Ekologiczne, certyfikowane zioła w doniczkach można zamawiać przez Internet, kurier dostarczy je nam pod same drzwi – taką usługę proponuje ecoherbs.pl

– Prowadzimy gospodarstwo ekologiczne i jesteśmy producentem ekologicznych certyfikowanych ziół w doniczkach. Zioła produkowane są w Polsce. Cały proces produkcji i pielęgnacji roślin odbywa się w naszym gospodarstwie. Dzięki w pełni ekologicznemu procesowi produkcji, nasze zioła charakteryzują się długą trwałością co pozwala na wydłużenie czasu ekspozycji – mówi Marek Skassa, założyciel ecoherbs.pl.

– Naszym celem jest zapewnienie w pełni naturalnego produktu najwyższej jakości. Stawiamy przede wszystkim na jakość i profesjonalizm w każdym detalu naszej pracy oraz komfort, wygodę i zadowolenie klienta. Proponujemy  wygodny nowoczesny system składania zamówień online 24/7 oraz wysyłkę z profesjonalnym pakowaniem pokrywając zasięgiem dostaw całą Polskę. Lokalnie realizujemy dostawy bezpośrednie na terenie Dolnego Śląska. Do grona naszych klientów należą zarówno restauracje, hotele, sklepy z eko żywnością jak i osoby prywatne – dodaje rolnik.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

W ofercie znajdują się: bazylia zielona, bazylia czerwona, bazylia cynamonowa, mięta pieprzowa, melisa cytrynowa, oregano, kolendra, lubczyk, majeranek, tymianek i szałwia.

Z uwagi na fakt, iż nasz proces produkcji jest w pełni ekologiczny, okres wegetacji ziół jest ściśle uzależniony od warunków pogodowych i wielu czynników biologicznych. Czas wzrostu i osiągnięcia rozmiaru konsumpcyjnego jest różny dla poszczególnych gatunków. Dostępność produktów jest na bieżąco aktualizowana na stronie ecoherbs.pl.

Jak to możliwe, że zioła przesyłane są za pomocą kuriera?

– Nasze zioła do wysyłki pakujemy po 4 sztuki w specjalnych profesjonalnych opakowaniach przeznaczonych do wysyłki roślin co gwarantuje bezpieczeństwo oraz zapewnia komfort i odpowiedni mikroklimat dla roślin podczas transportu. Opakowania umieszczane są w solidnych, odpowiednio oznakowanych kartonach – tłumaczy pan Marek.

Brak postów do wyświetlenia