Startuje katalog produktów ekologicznych Ekozercy.pl

 Ekożercy.pl to internetowy katalog produktów ekologicznych, produktów bez gmo oraz kosmetyków naturalnych. Właśnie startuje wersja testowa serwisu.
 – Katalog Ekożercy.pl będzie służyć do budowania relacji pomiędzy konsumentem a producentem, oraz relacji biznesowej pomiędzy sprzedawcami a producentami produktów ekologicznych. Oczekujemy, że wpłynie to na zwiększenie sprzedaży i ułatwi producentom promowanie produktów wśród konsumentów – mówi założyciel serwisu Krzysztof Mróz.

 

– Dostępne już teraz funkcjonalności serwisu to: umieszczenie produktów w katalogu i ich promowanie poprzez promowanie katalogu, dostęp do pełnej informacji o produktach bez potrzeby logowania, lista sklepów prezentująca dostępność produktu, tzw. „Gdzie kupić” na karcie produktu oraz możliwość bezpośredniego oceniania każdego produktu dla zalogowanych konsumentów. Dodatkowo potencjalni handlowcy mogą za pomocą jednego przycisku wyrazić zainteresowanie produktami w katalogu, producenci automatycznie otrzymują wtedy określoną wiadomość o handlowcu i jego oczekiwaniu  – wylicza Krzysztof Mróznad kolejnymi udogodnieniami już pracujemy – dodaje.

 


Do końca roku z wszystkich funkcjonalności można korzystać bez opłat. Oficjalny start katalogu nastąpi w styczniu 2012 roku. Wtedy każdy nowy dostawca/producent, jak i każdy który już wcześniej umieścił swoje produkty w katalogu, będzie mógł używać katalogu przez 2 miesiące bez żadnych opłat. Po tym okresie za możliwość umieszczenia produktów w katalogu pobierana będzie opłata, zależna od ich ilości. Każdy przyłączający się do katalogu w tym momencie, otrzymuje prawie 3 miesiące darmowej reklamy i promocji produktów.

– Wartość katalogu Ekożercy.pl stanowi dobra, łatwo zapadająca w pamięć nazwa, elastyczny system opisu produktów zintegrowany z wyszukiwarką. Skupiamy się na tym co dla producenta, sprzedawcy i konsumenta jest najważniejsze – produkcie, i pełnej informacji o nim. Zapraszamy do współpracy producentów i dostawców produktów ekologicznych już teraz –  przekonuje Krzysztof Mróz. Ekożercy już tu są.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Strona dostępna jest pod adresem: www.ekozercy.pl

Ilustracja: Zrzut ekranowy z serwisu ekozercy.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia