Teraz czytasz...
Smak i zdrowie w twojej kuchni – domowe ogrody hydroponiczne Tregren
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Smak i zdrowie w twojej kuchni – domowe ogrody hydroponiczne Tregren

-tekst sponsorowany-

Uprawiaj świeże warzywa i zioła we własnym w domu przez okrągły rok! Domowe ogrody Genie oraz Herbie łączą w sobie najnowocześniejszą, energooszczędną technologię oświetlenia LED oraz kompaktowy kształt aby zapewnić doskonałe warunki uprawy domowej. Oba urządzenia działają na zasadzie hydroponiki czyli bezglebowej uprawy roślin.

Całoroczne ogrody domowe umożliwiają uprawę świeżych ziół, warzyw, owoców i kwiatów a dzięki zastosowanej technologii Active Growing™ rosną 3 razy szybciej niż w warunkach naturalnych.
Oba ogrody domowe dają możliwość wyboru ponad 20 zestawów różnych nasion. Jeśli nie mamy ochoty na sadzenie to możemy kupić roślinę doniczkową w sklepie czy na bazarze a urządzenie zadba o jej dalszy wzrost i rozwój.

Zarówno Genie jak Herbie są wyposażone w system oświetlenia, który zapewnia wysoką wydajność plonów a przy tym jest energooszczędny (5 Wat). Urządzenia dostosowują odpowiednie widma światła tak aby zoptymalizować rozwój roślin.

Rozpoczęcie pracy z ogrodem domowym Genie zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy włożyć nasiona do urządzenia, dodać wodę oraz odżywkę dla roślin a następnie obserwować jak nasza uprawa rośnie!

Najważniejsze cechy:

• Szeroki wachlarz dostępnych roślin: – tymianek, oregano, bazylia, pietruszka, koperek, mięta, kolendra, szałwia, bazylia cytrynowa, estragon, rukola, sałata czerwona, sałata , szczaw, pomidory koktajlowe, papryka jalapeno, papryka habanero, truskawki.
• Rośliny bogatsze w składniki oraz witaminy
• Naturalny i intensywny smak i zapach roślin
• Ogród domowy w którym rośliny rosną do 3 razy szybciej niż w glebie
• Umożliwia uprawę wielu roślin takich jak: warzywa, owoce, zioła czy kwiaty
• Energooszczędny 5 watowy system oświetlenia LED
• Dzienny pobór energii kosztuje kilka groszy
• Brak gleby, bałaganu oraz jakichkolwiek szkodników
• Oryginalne nasiona z gwarancją kiełkowania
• Specjalne, odpowiednio dopasowane odżywki
• Wyklucza szkodliwe herbicydy, pestycydy i GMO
• Dwa kolory urządzeń biały lub czarny

Zobacz także

suszony tymianek gałązki związane na drewnianym blacie

Informacje dodatkowe:

Domowy ogród Genie i Herbie montuje się w ciągu kilku minut bez użycia narzędzi! Sadzenie jest proste jak zabawa – wystarczy włożyć kapsuły torfowe z nasionami, dodać wodę i specjalnie opracowane odżywki . Większość roślin kiełkuje w ciągu 7-14 dni a do zbioru są gotowe po 4-6 tygodniach. Rośliny będą żyły w naszym ogrodzie domowym 6 miesięcy lub dłużej. Uprawa w domu nie może prostsza!

Rośliny rozwijają się w wodzie i powietrzu. Domowe ogrody Tregren wykorzystują zaawansowaną hydroponikę aby stworzyć optymalne środowisko dla naturalnego i szybkiego wzrostu roślin. Zarówno Genie jak Herbie zapewniają korzeniom roślin odpowiednią równowagę tlenu, wody i składników odżywczych w celu umożliwienia wzrostu roślin nawet 3 razy szybciej niż w przypadku uprawy glebowej. Systemy korzeniowe są umieszczone w kapsule torfowej dzięki czemu rośliny rosną szybko i efektywnie a odpowiedni poziom składników odżywczych i wody jest dostarczany automatycznie dokładnie wtedy kiedy jest to konieczne.

Inteligentny system oświetlenia LED

Genie oraz Hrebie wykorzystują unikalne właściwości diod LED (diody elektroluminescencyjne), aby powodować szybszy wzrost roślin przy bardzo niskiej konsumpcji energii elektrycznej. Urządzenia wyposażone są w system oświetlenia, który zapewnia wysoką wydajność i jest energooszczędny (5 Wat). Koszty zużycia energii elektrycznej przez Genie czy Herbie wynoszą dziennie 10 groszy.

Domowe ogrody zapewniają nawet 3 razy szybszy wzrost roślin w porównaniu do doniczkowej uprawy roślin w glebie najwyższej jakości. Regulowane ramię lampy Genie posiada możliwość przedłużenia do wysokości metra co pozwala oświetlić wiele odmian roślin. Koszt zakupu domowego ogrodu powinien się zwrócić w ciągu kilku miesięcy w zależności od rodzaju uprawy.

Nic nie smakuje lepiej niż świeże zioła, sałaty czy pomidory cherry zbierane prosto z własnego ogrodu domowego. Urządzenia są idealne dla osób, które cenią sobie zdrowe odżywianie, idealne dla twojego dziecka! Uprawiaj wszystko!

Genie oferuje szeroką gamę zestawów nasion przetestowanych i zatwierdzonych przez dział badań i rozwoju firmy Tregren. W ofercie znajdują się: świeże warzywa, owoce oraz zioła.

Bez GMO. Bez herbicydów. Bez pestycydów

W Tregren wierzymy, że nasze produkty powinny być tak naturalne jak to tylko możliwe. Wiele z naszych nasion jest organicznych nigdy nie używamy nasion genetycznie modyfikowanych tak zwanych GMO . Współpracujemy z dostawcami, którzy podzielają nasze wartości i których celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów. Nasza specjalnie opracowana odżywka nie zawiera pestycydów ani herbicydów natomiast zawiera witaminy i składniki mineralne takie jak: żelazo, wapń i magnez.

Rośliny smaczne i zdrowe – możesz to osiągnąć już teraz z Genie lub Herbie w swoim domu. Zaskocz rodzinę i znajomych!

Poszukujemy dystrybutorów na terenie całej Polski! W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.