Skąd się biorą produkty ekologiczne – O żywności ekologicznej dla dzieci


Skąd się biorą produkty ekologiczne – to tytuł nowej pozycji wydanej przez Ministerstwo Rolnictwa. Bogato ilustrowana książeczka adresowana jest do najmłodszych.

Autorzy książki w prosty sposób wyjaśniają co to znaczy, że produkt jest ekologiczny, jak powstaje ekologiczny chleb, nabiał czy skąd pochodzą ekologiczne jaja i jak je poznać. Nie brakuje także informacji dotyczących ekologicznych owoców i warzyw oraz ich sezonowości.

Z książeczki „Skąd się biorą produkty ekologiczne” najmłodsi dowiedzą się również jak wygląda dzień rolnika.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Publikacja jest bezpłatna – ministerstwo dystrybuuje je na różnego rodzaju imprezach i akcjach promocyjnych

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia