Teraz czytasz...
Siła najlepszych produktów w e-sklepie EkoFit
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Siła najlepszych produktów w e-sklepie EkoFit

 -tekst sponsorowany-

Półtora tysiąca produktów i rabat na start – w sieci pojawił się nowy sklep z ekożywnością. Przedstawiamy Wam ekofit.com.pl.

– Współpracując z różnymi trenerami, podczas starań o zrzucenie zbędnych kilogramów, zaczęliśmy zdobywać wiedzę na temat odżywiania. Każdy z ekspertów zwracał uwagę na jakość produktów, unikanie produktów glutenowych etc. W ten sposób i my zaczęliśmy interesować się żywnością ekologiczną. Chcąc poprawić jakość swojego życia zaczęliśmy inwestować w takie produkty – opowiada Dariusz Jankowski, pomysłodawca i właściciel ekofit.com.pl

1,5 tysiąca produktów w ofercie

W ofercie sklepu znajduje się ok. 1,5 tys produktów (żywność eko, ale także produkty bez cukru, glutenu, laktozy ,suplementy diety). Ta liczba stale rośnie. –Przy pierwszym zamówieniu stosujemy rabat 5%, a dla zakupów powyżej 300 zł oferujemy darmową wysyłkę. Myślę ,że kupowanie ekożywności w sieci jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Znaleźć można szeroką paletę produktów i co najważniejsze nie trzeba tracić czasu – dodaje Dariusz Jankowski.

Sprawdź ofertę sklepu: ekofit.com.pl

Zobacz także


Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.