Siła najlepszych produktów w e-sklepie EkoFit

 -tekst sponsorowany-

Półtora tysiąca produktów i rabat na start – w sieci pojawił się nowy sklep z ekożywnością. Przedstawiamy Wam ekofit.com.pl.

– Współpracując z różnymi trenerami, podczas starań o zrzucenie zbędnych kilogramów, zaczęliśmy zdobywać wiedzę na temat odżywiania. Każdy z ekspertów zwracał uwagę na jakość produktów, unikanie produktów glutenowych etc. W ten sposób i my zaczęliśmy interesować się żywnością ekologiczną. Chcąc poprawić jakość swojego życia zaczęliśmy inwestować w takie produkty – opowiada Dariusz Jankowski, pomysłodawca i właściciel ekofit.com.pl

1,5 tysiąca produktów w ofercie

W ofercie sklepu znajduje się ok. 1,5 tys produktów (żywność eko, ale także produkty bez cukru, glutenu, laktozy ,suplementy diety). Ta liczba stale rośnie. –Przy pierwszym zamówieniu stosujemy rabat 5%, a dla zakupów powyżej 300 zł oferujemy darmową wysyłkę. Myślę ,że kupowanie ekożywności w sieci jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Znaleźć można szeroką paletę produktów i co najważniejsze nie trzeba tracić czasu – dodaje Dariusz Jankowski.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Sprawdź ofertę sklepu: ekofit.com.pl

Brak postów do wyświetlenia