Teraz czytasz...
Sezon nalewkowy w pełni. Szukacie przepisów?
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Sezon nalewkowy w pełni. Szukacie przepisów?

-promocja własna-

Ponad 130 przepisów na nalewki zdrowotne i degustacyjne zgromadzonych zostało w Atlasie Nalewek. Pochodzą od zarówno od pasjonatów jak i ze starych książek zielarskich i kucharskich.

Każdy z ponad 130 przepisów zgromadzonych w Atlasie zawiera listę niezbędnych produktów, informacje dotyczące sezonu najkorzystniejszego do pozyskania danego surowca oraz proste, przejrzyste instrukcje postępowania.

Atlas nalewek ma 2 części. Jedna poświęcona jest nalewkom o charakterze przede wszystkim degustacyjnym (a leczniczym „przy okazji”) a druga to nalewki typowo lecznicze – zielarskie (część z nich służy np. do wcierania a nie konsumpcji). Każda receptura zawiera orientacyjny czas wykonania a także informacje o sezonowej dostępności wykorzystywanych surowców.

W poradniku nie brakuje też podstawowych porad i wskazówek, które przydadzą się każdemu kto dopiero zaczyna nalewkową przygodę.

Oto podgląd książki

Zobacz także

świeca toksyny

Domowe nalewki atrakcyjnie smakują, korzystnie wpływają na zdrowie, są dumą domowej piwniczki i uatrakcyjnieniem spotkań z rodziną i przyjaciółmi. To także sposób na utrwalenie aromatów i smaków kojarzących się z wiosną, latem, działką, ogrodem czy wakacjami

W lipcu 2015 w sklepie Wydawnictwa Gaj poradnik dostępny jest w promocyjnej cenie 13,50 zł zamiast 18,50 zł.

Książka dostępna jest także w formie e-booka, sprawdź najtańsze oferty:

 

 

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.