Teraz czytasz...
Ruszyła nowa platforma do sprzedaży żywności tradycyjnej i ekologicznej
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ruszyła nowa platforma do sprzedaży żywności tradycyjnej i ekologicznej

 

Ruszyła internetowa przestrzeń, w której klient otrzymać ma produkt świeży, ekologiczny i tradycyjny wprost od lokalnych dostawców. Testy zostały zakończone i platforma właśnie rozpoczęła działanie. W ofercie CABAS.pl jest 800 produktów.

Żywność dostępna na CABAS.pl jest naturalna, tradycyjna i certyfikowana – prosto od producentów. W założeniu twórców platformy ma to być alternatywa dla tradycyjnych targowisk, na odwiedzanie których nie każdemu starcza czasu.  Serwis dostępny jest poprzez stronę internetową ale dostępna jest również dedykowana aplikacja na smartfon i tablet, która z pewnością ułatwi zakupy na urządzeniach mobilnych.

Internetowy bazar

 – To nic innego, jak internetowy bazar, w którym kupisz lokalne produkty, dostępne do tej pory jedynie w wybranych regionach czy krajach. Mamy polskie specjały z Warmii i Mazur, Pomorza, a także z Ziemi Łódzkiej i Łowickiej. Ale nie tylko polska tradycja jest piękna, a produkty smaczne i zdrowe, dlatego dołączyli do nas również producenci z Włoch, Gruzji oraz Turcji. Na naszym internetowym bazarze znaleźć można pełen przekrój produktów spożywczych – w tym świeże i wędzone ryby, mięso i regionalne wędliny, doskonałe sery lokalne, owoce, warzywa, pieczywo i wiele innych. To dopiero początek, bo lista lokalnych sprzedawców na CABAS.pl cały czas będzie się rozwijać

– mówi Rafał Rudnicki, pomysłodawca projektu CABAS.pl.

– Obecnie na CABAS.pl mamy 800 produktów, z których 60 posiada certyfikat ekologiczny – relacjonuje Wiola Lisiecka z biura prasowego CABAS.pl.

Handel żywnością przez Internet coraz popularniejszy

Handel elektroniczny to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się rynków w Polsce a badania firmy Gemius pokazują, że liczba robiących  zakupy spożywcze w sieci wciąż się zwiększa. W 2013 roku było to 8% wszystkich internautów, rok później – 13%, a obecnie to już 25%.

Źródło: CABAS.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.