Rokitnikowe eko smoothie słodzone miodem – podpatrzone na BioFachu

Soki i smoothie słodzone miodem to wyróżnik promowanej na Targach BioFach marki honeyjuices. Nowością jest ekologiczne smoothie z rokitnika słodzone miodem.

 

Właścicielem marki honeyjuices jest łotewska firma Edvark z Rygi, która założona została w 2005 r jako część innego przedsiębiorstwa, które wcześniej koncentrowało się na działaniach na rynku farmaceutycznym.

Podstawowym założeniem przetwórców było połączenie doświadczeń poprzednich pokoleń z nowoczesnymi technikami przetwórczymi. Efektem jest linia soków z owoców jagodowych słodzona miodem.

Oprócz rokitnikowego smoothie w ofercie znajdują się przetwory z aronii, czarnego bzu i malin.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Wszystkie z nich posiadają jedynie dwa składniki: świeżo wyciśnięty sok oraz miód, który spełnia rolę substytutu dla cukru, ale także naturalnego konserwantu przedłużającego datę przydatności produktu do spożycia. – Produkty honeyjucies nie są poddawane pasteryzacji. Ich trwałość uzyskuje się poprzez poddanie działaniu niskich temperatur, które pozwalają zachować wszystkie właściwości organoleptyczne – mówi Eduard Kravec, z którym rozmawialiśmy w trakcie BioFachu.

Targi BioFach odbywają się w Norymberdze w dniach 15-18 lutego 2012.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

 Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia