Teraz czytasz...
Rewolucja w sokach – wyciskarka Sana EUJ-707
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Rewolucja w sokach – wyciskarka Sana EUJ-707

-tekst sponsorowany-

Zdrowie tkwi w naturze. To w naturalnych produktach tkwi źródło dobrego samopoczucia na co dzień. Szczególną rolę odgrywać tu mogą soki, stanowiące esencję tego, co najkorzystniejsze w owocach i warzywach. To najlepszy sposób, aby dostarczyć organizmowi witaminy i składniki odżywcze wpływające pozytywnie na nasz stan zdrowia.

Jak wielu z nas jest w stanie zjeść ze smakiem kilogram surowej marchwi? Wypicie równoważnej ilości soku jest natomiast przyjemnością. Regularne picie soków jest zatem najlepszą inwestycją we własne zdrowie w przyszłości.

Niestety jednak, musimy uważać. Nie każdy sok będzie działał równie korzystnie!

Półki sklepowe uginają się od kartonów z napojami owocowymi i owocowo-warzywnymi, które niekiedy nie tylko nie dostarczają organizmowi niezbędnych substancji, ale mogą wręcz szkodzić. Wiele z nich producenci w trosce o termin przydatności produktu, jego kolor, smak itp. regularnie „wzbogacają” konserwantami, dodatkami smakowymi, cukrem, syropem glukozowo-fruktozowym, oraz jeszcze wieloma innymi substancjami chemicznymi. Związki te nie tylko są naszemu organizmowi zbędne, ale mogą wręcz powodować niepożądane skutki zdrowotne.

Nic dziwnego jednak, że przemysłowe wytwórnie uciekają się do takich forteli: napój „kupny” – a więc ten, po który sięgamy w sklepie – musi zostać przygotowany w taki sposób, aby wytrzymał przez wiele tygodni na półce sklepowej w niezmienionej postaci. Został on „odtworzony” z koncentratu i poddany pasteryzacji. W naszych sklepach zdarzają się i takie napoje, których skutek dietetyczny równoważny jest nie świeżym owocom, ale raczej roztworowi wody z cukrem.

Czy nie przyjemnie byłoby uwolnić się od soków wyprodukowanych przemysłowo?

Teraz to możliwe! Od czasu, gdy na rynku pojawiła się wyciskarka do owoców Sana EUJ-707, łatwo przygotujemy najzdrowszy sok samodzielnie, nie wychodząc z własnej kuchni. Jej projektanci, eksperci dwóch wiodących marek – Omega oraz Eujuicers, zadbali o to, by uwzględnić nie tylko swoje własne, wieloletnie doświadczenie, ale również opinie użytkowników wyciskarek. W ten sposób, poprzez połączenie wieloletniego doświadczenia specjalistów i konsumentów, na rynek trafiła wyciskarka prawie idealna. Sana EUJ-707 otrzymała prestiżową nagrodę – „Laur Konsumenta 2016” – dowód, że użytkownicy w pełni doceniają wszystkie jej zalety.

Wyciskarka Sana EUJ-707: na czym właściwie polega jej przełomowość?

Przede wszystkim, na łatwości obsługi i utrzymania w czystości. Sana EUJ-707 wyposażona jest w duży otwór wsadowy. To właśnie dzięki temu Sana oszczędza nasz czas i wysiłek: nie musimy kroić owoców lub warzyw na małe cząstki, zanim włożymy je do wyciskarki. To tylko jeden z przykładów, jak w życie wcielona została filozofia stojąca za projektem wyciskarki: ma ona stać się naszym kuchennym przyjacielem i sprzymierzeńcem w staraniach o zachowanie najlepszego zdrowia i doskonałego samopoczucia, a nie kolejnym, skomplikowanym w obsłudze sprzętem w naszym domu.

Wyciskarka do soków Sana EUJ-707 działała na zasadzie wolnoobrotowego kruszenia i miażdżenia. Ma to podstawowe znaczenie dla wartości zdrowotnych soku: w przeciwieństwie do sokowirówek i blenderów Sana wyciska sok, ale nie podgrzewa go i nie naraża na kontakt z metalem. Musimy bowiem pamiętać, że to właśnie ciepło i kontakt z metalem są podstawowym powodem utleniania się witamin, zanim jeszcze sok trafi do naszej szklanki. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom wyciskarka do soków Sana EUJ-707 umożliwia nam wydobycie z owoców i warzyw maksymalnej ilości substancji odżywczych.

Ponadto wyciskarka do soków Sana EUJ-707:

Zobacz także


• umożliwia wyciśnięcie soku nie tylko z owoców i warzyw, ale nawet ziół – dzięki temu Sana daje nam sposobność wykorzystania zdrowotnej siły natury w pełni;
• posiada opcję regulacji gęstości soku – w ten sposób to tylko od użytkownika zależy, czy zechce przygotować sok klarowny, czy też gęstszy, z dodatkiem miąższu, zawierający nawet więcej korzystnych substancji (błonnik). Dzięki Sanie bez kłopotu przygotujemy również musy i przeciery!
• została zaprojektowana tak, by nie stawiać użytkownikom niepotrzebnych ograniczeń. To my decydujemy, do czego jej użyjemy. Sana EUJ-707 to nie tylko wyciskarka – warto wypróbować ją do przygotowania różnych innych potraw: np. masła orzechowego, hummusu, lodów i sorbetów, a nawet domowego makaronu;
• jej budowa sprawia, że jest nadzwyczajnie łatwa do utrzymania w czystości. Nie znajdziemy w niej trudno dostępnych zakamarków, w których zbierają się zanieczyszczenia;
• ma efektowny wygląd i dostępna jest w trzech atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

Podobnie jak inni jej użytkownicy, z pewnością szybko docenisz tę niezwykłą wyciskarkę do soków. To jedno urządzenie stanie się czymś więcej niż tylko sprzętem gospodarstwa domowego. Wyciskarka Sana EUJ-707 zostanie twoim kuchennym przyjacielem, na co dzień wspierającym cię w trosce o zdrowie twoje i twojej rodziny.
Zobacz film prezentujący funkcje i możliwości wyciskarki Sana albo dowiedz się więcej informacji na stronie www.eujuicers.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.