Teraz czytasz...
Przybywa ekopierogów!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Przybywa ekopierogów!

Kolejny producent zdecydował się na wprowadzenie do oferty pierogów z ekocertyfikatem. Pod marką Ekopierożek dostępnych jest kilkanaście smaków.

-Obserwując to, co dzieje się na rynku konwencjonalnym: coraz większą ilość dodatków i niższą jakość, doszedłem do wniosku, że, aby tworzyć produkty wysokiej jakości, takie, które „chce się jeść” trzeba wejść w system ekologiczny – tłumaczy Robert Szelc (na zdjęciu), współwłaściciel firmy AR Szelc, właściciela marki „Ekopierożek”.

Jakie pierogi w ofercie?

W ofercie znajdziemy: pierogi ze słodkim serem, łazanki z kapustą, pierogi ze śliwkami, pierogi ruskie, pierogi z kapustą, pierogi z mięsem, pierogi leniwe, pierogi z truskawkami oraz pierogi z jabłkami. Spróbować można również naleśników z serem i łazanek.

Firma działa przede wszystkim na rynku polskim, ale podczas Targów BioFach „Ekopierożek” próbował przyciągnąć również zagranicznych kontrahentów. Na efekty z pewnością będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.

Targi BioFach odbyły się w Norymberdze w dniach 11-14 lutego 2015. Przeczytaj naszą relację: BioFach 2015 – relacja. Polacy coraz bardziej aktywni

Zobacz także

gołąbki kapusta włoska

 

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.