Biokurier – prenumerata na 2021. Ostatnia chwila!

To już ostatni moment żeby zapisać się na prenumeratę Biokuriera w 2021 roku. Zapraszamy zarówno ekosklepy i kawiarnie do prenumeraty pakietowej jak i odbiorców indywidualnych, którzy chcą otrzymywać nasze czasopismo bezpośrednio do skrzynki pocztowej.

Biokurier dla odbiorców indywidualnych

Często spotykamy się z informacjami, że Biokurier bardzo szybko znika z półek ekosklepów. Jaki jest na to sposób? Zachęcajcie właścicieli sklepów do kontaktu z nami, tak aby mogli otrzymać więcej egzemplarzy lub po prostu zamówcie własne egzemplarze do domu. W tym roku przygotowaliśmy kilka atrakcyjnych pakietów, które pozwolą Wam przy okazji pozyskać ciekawe książki dotyczące zdrowego stylu życia (Owsianki. 60 zaskakujących przepisów, Ułóż sobie zdrowie albo Ziołowe Smaki).

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Biokurier w Twoim sklepie z ekożywnością. Prenumerata pakietowa na 2021

Sklepy zainteresowane dystrybucją Biokuriera wśród klientów zapraszamy serdecznie do kontaktu. Liczba egzemplarzy jest ograniczona, ale w sytuacji gdy mają Państwo wykupiony pakiet jest 100procentowa gwarancja otrzymania zamówionej liczby egzemplarzy.

Dlaczego warto? Biokurier to ciekawe narzędzie budujące świadomość Waszych klientów a także dostarczające im inspiracji do odkrywania żywności oferowanej w Państwa sklepach.

Sprawdź pakiety prenumeraty dla EKOSKLEPÓW

Biokurier 2021. Ile razy się ukaże?

Biokurier w 2021 roku ukaże się 5 razy. Numery wydajemy w:

  • Lutym
  • Pod koniec marca
  • W czerwcu
  • We wrześniu
  • W grudniu

Zajrzyj do numeru 5/2021

Brak postów do wyświetlenia