Teraz czytasz...
Proekologiczne torebki śniadaniowe wielokrotnego użytku Lunch&Mat- idealne rozwiązanie na drugie śniadanie!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Proekologiczne torebki śniadaniowe wielokrotnego użytku Lunch&Mat- idealne rozwiązanie na drugie śniadanie!

 

-tekst sponsorowany-

 

Pomimo coraz większej świadomości społecznej na temat szkodliwości opakowań foliowych, wciąż chętnie bierzemy ze sklepów reklamówki, które służą nam niecałe pół godziny, czyli w drodze powrotnej ze sklepu do domu, a potem szybko je wyrzucamy.

Tony niepotrzebnych foliówek zaraz po zużyciu stają się ogromnym ekologicznym problemem. Wystarczy uświadomić sobie, że jedna „foliówka” powstaje w przeciągu kilku sekund, a rozkłada się nawet kilkaset lat!

Dlatego w trosce o środowisko powinniśmy promować proekologiczne rozwiązanie, jakim jest stosowanie toreb wielokrotnego użytku. W ten sposób przyczyniamy się do ograniczenia zużycia powszechnych foliówek i edukujemy innych w kwestii zachowań ekologicznych!

More Than Bag to torebki śniadaniowe i torby na lunch, które powstały z zamiłowania do oryginalnych, sprytnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań. More Than Bag jest dla każdego, kto chce się wyróżniać elegancją, prostotą a zarazem zdrowym stylem życia.

Torebki śniadaniowe wielokrotnego użytku „Lunch&Mat” to pomysł na zastąpienie jednorazowych woreczków. Wyprodukowane w Polsce, z najwyższej jakości 100% bawełny oraz bezpiecznej do kontaktu z żywnością folii. More Than Bag łatwo się składa, a dzięki mocnemu rzepowi możemy dowolnie regulować zamknięcie. Po rozłożeniu torebka zmienia się w talerz na kanapkę! Idealne i higieniczne rozwiązanie podczas przerwy na szkolnym korytarzu lub w pracy, podróży samochodowych czy wycieczek. Łatwa do czyszczenia- po posiłku wystarczy przetrzeć wewnętrzną stronę i w ten sposób torebka gotowa jest do ponownego użycia . Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu zmieści się w każdej torbie, torebce, plecaku lub nawet kieszonce.

Kolorowe jak tęcza, i praktyczne dla każdego, kto ceni sobie wygodę oraz niezbędne podczas posiłków spożywanych poza domem- to właśnie torebki wielokrotnego użytku MoreThanBag.

Zapraszamy do sklepu: www.morethanbag.pl

Zobacz także

dżem truskawkowy z kwiatami czarnego bzu w białej misce

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.