Teraz czytasz...
Primavika prezentuje masła orzechowe bez oleju palmowego
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Primavika prezentuje masła orzechowe bez oleju palmowego

-tekst sponsorowany-

Masło orzechowe firmowe 100% i masło orzechowe firmowe 100% crunchy to dwie nowe propozycje od Primaviki. Przy wytwarzaniu obu produktów nie użyto oleju palmowego.

Masło orzechowe Firmowe 100% złożone jest z fistaszków. Nie zawiera zbędnych dodatków – cukru i soli. To świetne uzupełnienie każdej diety, bo doskonale przyśpiesza metabolizm. Orzechy nie tuczą, a nawet przyspieszają redukcję niechcianego tłuszczu podskórnego. Zwiększają także wydolność organizmu – pomagają zaspokoić wysokie zapotrzebowanie na energię, białko, zdrowe tłuszcze.

Bazą masła orzechowego 100% Crunchy są orzeszki arachidowe, bogate w jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Ich spożycie zalecane jest w profilaktyce chorób sercowonaczyniowych. Pierwiastek pomaga walczyć z nadciśnieniem, które dotyka aż co trzecią osobę w Polsce, a co najgorsze – również dzieci.

W ofercie Primaviki znajduje się także ekologiczne masło orzechowe pod marką Primaeco.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.