Poznań. Już w czwartek w kolejny Tygiel!

Już w najbliższy czwartek (9 maja) odbędzie się koleja edycja poznańskiego Tygla – jarmarku z żywnością lokalną, tradycyjną i ekologiczną. Nie zabraknie nowości…

Jak zapowiada Adam Turowiec, współorganizator Tygla: Tym razem pojawi się przynajmniej jeden nowy wystawca – Manufaktura Ciastek Słodki Kącik z całym swoim smakowitym asortymentem. Niedawno wystartowali, a już mają swoich uzależnionych klientów! Gryszczeniówka pojawi się ze świeżutką zupą szparagową. Prawdopodobnie będą także młode ogórki do zaprawy. Oprócz tego, oczywiście, przyjadą także Sery Łomnickie i Grądzkie, Rolmięs z eko-wędlinami oraz DrMaryniak ze wędlinami długodojrzewającymi bezglutenowymi, Piekarnia Baranowscy z Lwówka z pysznymi świeżymi chlebkami i szneką z glancem, miody i pyłek z Pasieki pod Modrzewiem oraz świeżo mielone kawy i herbaty.

Tym razem w trakcie Tygla serwowane będą też dania lunchowe i świeże wypieki oraz kawa i kilka stolików dla wszystkich, którzy – oprócz zakupów – znajdą jeszcze chwilę na małą, przyjemną konsumpcję!

Tygiel odbywa się co tydzień w czwartki między 13 a 19 w poznańskim Reforma Studio przy ulicy 27 grudnia 11. Przeczytaj nasz wywiad z organizatorami, aby dowiedzieć się więcej: Poznański Tygiel. Ułatwiamy dotarcie do eko producentów!

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Brak postów do wyświetlenia