Poznań. Zmiana miejsca i terminu Eko Targu

24 i 25 września w godzinach 10-18 – to nowy termin, w którym odbędzie się poznański Eko Targ, który zapowiadaliśmy niedawno na łamach Biokuriera.

 

Zmianie uległo także miejsce, w którym zorganizowana zostanie impreza. Nowa lokalizacja to Baza Wilda przy ulicy Górna Wilda 89/19, 61-563 Poznań.

 

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
UWAGA! Jak poinformowali nas organizatorzy impreza została przełożona na październik. O konkretnej dacie poinformujemy wkrótce.

 

– EkoTARG  ma za zadanie propagowanie i rozpowszechnianie idei zrównoważonego rozwoju i proekologicznego podejścia do życia wśród mieszkańców Poznania i Wielkopolski. Podczas trwania targów, oprócz sprzedaży zdrowej i ekologicznej żywności i produktów, chcemy przeprowadzić serię darmowych warsztatów i porad. Zamierzamy traktować tę imprezę jako cykliczną. Objęta jest honorowym patronatem Urzędu Miasta Poznania, Prezydenta Miasta Poznania oraz POKA POKA Poznań koperta kulturalna – mówi Malwina Kruszewska, prezes Fundacji Poka Poka.


Przeczytaj naszą poprzednią informację o Eko Targu:
Poznań.17 września rusza Eko Targ


Chcesz być na bieżąco z BIO? Zapisz się na nasz newsletter (u dołu po lewej stronie)
lub sprawdź nasze profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter!     

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia