Teraz czytasz...
Porcja wiedzy o ekorynku czyli kongresowa część Targów BioFach
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Porcja wiedzy o ekorynku czyli kongresowa część Targów BioFach

 

100 wykładów, których słucha zazwyczaj około 6500 uczestników. Tematy? Najnowsze trendy na ekorynku, analizy, prognozy, strategie. Targi BioFach to nie tylko imponująca wystawa, ale także szansa na zdobycie wiedzy i kontaktów.

Na wydarzenia kongresowe nie trzeba się oddzielnie rejestrować, są one bezpłatne. Większość prezentacji odbywa się w języku angielskim bądź jest tłumaczona na ten język. Niektóre dostępne są jedynie po niemiecku. Przewodnim tematem tegorocznego kongresu jest „Organic 3.0 –dobre wyjściowe warunki aby poszerzać dostęp do ekożywności”.

Dyskusje toczone będą na 7 forach, w tym roku po raz pierwszy pojawią się: Forum Nauki i Forum Polityka. Organizatorzy polecają by zwrócić uwagę m.in. na wykład “Please without… Free From – perspectives for trade” poświęcony szansom i barierom dla rozwoju rynku na ekologiczne produkty bezglutenowe, bez laktozy, jaj, mięsa etc…

Jak zapowiadają Targi Norymberskie, wystawowy duet BioFach i Vivaness zgromadzi około 2200 wystawców (200 na Vivaness)i około 42 000 odwiedzających. Targi odbywają się w dniach 11 – 14 lutego 2015. Przeczytaj naszą relację z ubiegłorocznej edycji: Relacja z BioFach 2014 czyli co słychać w świecie żywności BIO  . Szczegółowy program części kongresowej dostępny jest na stronie internetowej Targów BioFach.

Zobacz: Targi, wystawy i konferencje dla ekobranży w 2015 roku 

zdjęcie: Targi Norymberskie

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.