Pomorze. Eko soki i smoothie bio na stacjach benzynowych

Ekologiczne soki owocowe i warzywne Bio Food są dostępne na stacjach benzynowych Shell w Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu, Koszalinie i Kołobrzegu.

-Na stacjach benzynowych zauważyć można coraz większą ofertę żywności. Pomyśleliśmy, że warto spróbować udostępnić w takich miejscach także żywność ekologiczną. Soki owocowe, warzywno – owocowe oraz warzywne na bazie surowców z ekologicznych upraw dobrze nadają się na spożycie w trakcie podróży – przekonuje Grzegorz Godzina nowy dyrektor ds. sprzedaży w firmie  Żywność Ekologiczna  Bio Food sp. z o.o.

W ofercie stacji Shell znaleźć można kilkanaście rodzajów soków (m.in. pomarańczowy, jabłkowy, wielowarzywny kwaszony, z buraków kwaszony) oraz smoothie. Soki dostępne są na 18 stacjach Shell w miastach i miejscowościach takich jak: Bydgoszcz (także okoliczne miejscowości: Brzoza, Trzeciewiec, Białe Błota), Toruń, Inowrocław, Kołobrzeg, Koszalin.

Przetwórnia Żywność Ekologiczna Bio Food  sp.z o.o.to jeden z pierwszych polskich producentów żywności ekologicznej. Przedsiębiorstwo działa od 1994 roku, specjalizuje się w produkcji certyfikowanych ekologicznych soków owocowych, owocowo-warzywnych, nektarów, konserw warzywnych.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Dowiedz się więcej na temat BioFood przeglądając strony Biokuriera.

Komentarz redakcyjny

Bardzo dobrze, że żywność ekologiczna pojawia się w nowych miejcach. Nie od dziś wiadomo, że sprzedaż drobnych produktów spożywczych, po które sięga się w podróży, na stacjach beznynowych jest duża. Ciekawe, czy w takim miejscu przyjmie się także oferta soków ekologicznych. Na pewno będziemy to sprawdzać. A jaka jest Wasza opinia? Spotkaliście się już ze stacjami benzynowymi oferującymi inne kategorie żywności ekologicznej?

Źródło: BioFood

Brak postów do wyświetlenia