Polska żywnośc ekologiczna w Brukseli

Rozwój polskiego rolnictwa ekologicznego, struktury naszego rynku żywności ekologicznej i polityka prowadzona przez Ministerstwo Rolnictwa – to główne tematy seminarium “Polska Żywność Ekologiczna – perspektywy eksportowe”. Impreza odbyła się 5 listopada, zorganizowana została przez Wydział   Promocji   Handlu  i  Inwestycji  Ambasady  Rzeczypospolitej.

 

Oprócz prezentacji polskich    przedsiębiorców, zaprezentowano produkty pochodzące wyłącznie z gospodarstw i przetwórni ekologicznych. Specjalnymi  gośćmi  tego  spotkania  byli  przedstawiciele  polskiego Ministerstwa   Rolnictwa  i  Rozwoju  Wsi  oraz zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców  i  Producentów  Produktów  Ekologicznych „Polska   Ekologia”, które przygotowało ciepło przyjętą degustację ekologicznych soków, wędlin, nabiału i innych produktów.

 

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}

Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia