Pokaż piękno przyrody! Trwa ogólnopolski konkurs fotograficzny Przyroda Ojczysta 2013

Jeżeli lubisz robić zdjęcia w plenerze, weź udział w konkursie fotograficznym  Przyroda Ojczysta 2013, organizowanym już po raz czwarty przez największy portal ekologiczny – Ekologia.pl. Najlepsze zdjęcia zostaną wyróżnione  i nagrodzone sprzętem marki Nikon.

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób pełnoletnich, dla których fotografowanie jest wyjątkową i ważną częścią życia. Oceniana jest nie tylko technika wykonania fotografii, ale przede wszystkim pomysł i aranżacja nadsyłanych zdjęć. W każdym przejawie przyrody takim jak lot motyla czy woda w górskim potoku, można odnaleźć piękno i artyzm natury, która ją tworzy. Dlatego uczestnikom nie narzucamy żadnych ograniczeń, mając nadzieję, że uda im się uchwycić w kadrze ciekawe, inspirujące przyrodniczo miejsca, życie zwierząt, a także ukryte piękno roślin – tłumaczy Magdalena Nowak z portalu Ekologia.pl.

Konkurs  Przyroda Ojczysta 2013 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2013, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać, logując się na stronie spolecznosc.ekologia.pl/,zdjęcia do konkursu. Co miesiąc wybierane jest Zdjęcie Miesiąca głosami internautów oraz osobno głosami Jury. Druga część konkursu będzie mieć miejsce w styczniu 2014, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca  z całego roku staną w szranki o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2013.

Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. Co miesiąc są przyznawane 2 nagrody.  W finale konkursu w styczniu 2014 zostaną również przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytułu Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2013. Nagrodzone zdjęcia otrzymają nagrody ufundowane przez oficjalnego sponsora konkursu – firmę Nikon.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie spolecznosc.ekologia.pl/przyroda-ojczysta. Głosowanie internautów odbywa się po zalogowaniu w panelu konkursowym. Organizator konkursu, portal Ekologia.pl zastrzega sobie możliwość niepublikowania zdjęć, które nie spełniają warunków regulaminu. Patronat nad konkursem objęły m.in. media: Weranda Country, ŚwiatObrazu.pl, Fotografuj.pl, Dcamera.pl, Biokurier.pl, KochamWies.pl, Ecoportal.com.pl, Femia.pl.

Portal Ekologia.pl  to nowoczesny portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska.

Brak postów do wyświetlenia