Teraz czytasz...
Planer na dobry rok 2020 – nasza nowa propozycja
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Planer na dobry rok 2020 – nasza nowa propozycja

19Planer na dobry rok powstał, aby towarzyszyć Wam w codziennych działaniach w 2020 roku. Pracowała nad nim cała redakcja Biokuriera. Zamieściliśmy w nim mnóstwo drobnych porad, wskazówek i przepisów, ale pozostawiliśmy też mnóstwo przestrzeni na Wasze zapiski, notatki, uwagi.

Planer na dobry rok przestrzeń do rozpisania Waszych notatek w trybie miesięcznym, tygodniowym oraz dziennym.

Pomiędzy poszczególnymi tygodniami zamieściliśmy garść praktycznych porad i wskazówek. Skupiamy się na ekologicznym stylu życia, ale chcemy Was także zmotywować i dodać energii. W tym ostatnim pomoże też zbiór sentencji i aforyzmów.

Dużą uwagę poświęciliśmy stronie graficznej Planera (odpowiadała za nią nasza wieloletnia współpracowniczka – Katarzyna Tużylak).

Chcemy, aby dzielnie i w dobrej kondycji towarzyszył Wam przez cały rok dlatego zdecydowaliśmy się na sztywną oprawę bazującą na lnie.

Publikacja ma 160 stron. Oprawa jest sztywna, ale nie wpływa na ciężar produktu.

Mamy spore doświadczenie w produkcji różnego rodzaju kalendarzy, ale z tematem planera zmierzyliśmy się po raz pierwszy. Jesteśmy bardzo ciekawi wszelkich Waszych uwag i sugestii. Jeżeli Planer na dobry rok spotka się z Waszą pozytywną reakcją chcielibyśmy w przyszłym roku wydawać go kilku wersjach tematycznych.

Gdzie kupić Planer na dobry rok 2020?

Planer dostępny jest w sklepie internetowym Biokuriera. Sprawdź: Planer na dobry rok 2020

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.