Paryż. Targi Produktów Biologicznych, Dietetycznych i Ekologicznych NATEXPO

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Paryżu uprzejmie informuje, że w dniach 20-22 października 2013 w Paryżu odbędą się Targi Produktów Biologicznych, Dietetycznych i Ekologicznych – NATEXPO.

WPHiI organizuje po raz pierwszy na tegorocznych targach  Natexpo stoisko promocyjno- informacyjne. Istnieje zatem możliwość prezentacji i dystrybucji ofert handlowych i materiałów informacyjno-promocyjnych za pośrednictwem WPHiI.

Międzynarodowe Targi NATEXPO to odpowiedź na dynamicznie rozwijające się rynki produktów bio, suplementów odżywczych, kosmetyków naturalnych i produktów ekologicznych we Francji. Targi te są kluczowym wydarzeniem dla wszystkich podmiotów z tej branży we Francji.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

NATEXPO jest wydarzeniem o międzynarodowej renomie i stale rosnącym zainteresowaniu, które w roku 2011 przyciągnęło ponad 600 wystawców i ponad 10 tys. zwiedzających. Wśród wystawców znajdują się nie tylko producenci, ale także importerzy, grupy kupieckie i dystrybutorzy z produktów ekologicznych.

Tegoroczna edycja targów podzielona jest na cztery podstawowe sektory:

• Ekologicznie & Smacznie – (Bio & Bon) –żywność ekologiczna i wino;
• Zdrowie &  Forma – (Forme & Équilibre)- żywność dietetyczna  i suplementy diet;
• Naturalne Piękno – (Beauté au naturel)- kosmetyki naturalne i higiena;
• Ekologia na co dzień- (Écologie au quotidien)- ekologia w domu, dzianiny ekologiczne.

Firmy zainteresowane dystrybucją materiałów informacyjno-promocyjnych na targach NATEXPO zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z WPHiI w Paryżu.

Kontakt:
WPHI (Wydział Promocji Handlu i Inwestycji) Ambasady RP w Paryżu
e-mail.: paris@trade.gov.pl
tel.: +33 1 45 04 10 20
web: http://paris.trade.gov.pl/

Brak postów do wyświetlenia