Teraz czytasz...
Paczka bezglutenowych produktów co miesiąc? Rusza nowy projekt
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Paczka bezglutenowych produktów co miesiąc? Rusza nowy projekt

GlutenFreeBox to nowy serwis oferujący produkty bezglutenowe w systemie subskrypcyjnym. –Cenimy produkty BIO – zapewniają twórcy. 

– Jest to pierwszy w Polsce sklep subskrypcyjny dostarczający produkty poprawiające jakość życia osób chorych na celiakię oraz nadwrażliwych na gluten. Podobne serwisy istnieją m.in. w Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Australii. Z naszą pomocą można sprawić niespodziankę sobie lub komuś bliskiemu. Każda paczka zawiera minimum 5 wysokiej jakości produktów bez glutenu. Przesyłki mogą być dostarczane zamawiającemu lub osobie wskazanej w formularzu na stronie – wyjaśnia Rafał Elert z Glutenfreebox.pl .

Dokonując zakupu w GlutenFreeBox można korzystać z 3 opcji. Zamawiając Pojedynczy box, opłata pobierana jest jednorazowo i otrzymujesz jedną paczkę. Wybierając Subskrypcję składasz zamówienie jeden raz, a paczkę otrzymujesz regularnie każdego miesiąca. Płatność pobierana jest automatycznie z karty kredytowej lub płatniczej 1-go dnia każdego miesiąca. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Kupując Pakiet 3 boxów płacisz jednorazowo, a paczkę otrzymujesz co miesiąc – przez trzy miesiące.

Bez glutenu czyli…

Wszystkie produkty zawarte w paczkach GlutenFreeBox, zgodnie z Rozporządzeniem Komisji Wspólnoty Europejskiej nr 41/2009 z dnia 20 stycznia 2009 roku dotyczącym składu oraz etykietowania środków spożywczych odpowiednich dla osób nietolerujących glutenu, zawierają mniej niż 20 mg glutenu na kilogram gotowego produktu.

Zobacz także

magnez w jedzeniu

Obiecujący rozwój systemów subskrypcyjnych

Subskrypcyjny model biznesowy zapoczątkowany został w 2010 roku w USA. Wartość globalnego rynku boxów subskrypcyjnych szacuje się na 3 mld USD. W Polsce jest nowością – jak na razie kilka tego typu konceptów działa w segmencie produktów tradycyjnych i lokalnych.

Więcej informacji o projekcie glutenfreebox.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.