Teraz czytasz...
Paczka bezglutenowych produktów co miesiąc? Rusza nowy projekt

Paczka bezglutenowych produktów co miesiąc? Rusza nowy projekt

GlutenFreeBox to nowy serwis oferujący produkty bezglutenowe w systemie subskrypcyjnym. –Cenimy produkty BIO – zapewniają twórcy. 

– Jest to pierwszy w Polsce sklep subskrypcyjny dostarczający produkty poprawiające jakość życia osób chorych na celiakię oraz nadwrażliwych na gluten. Podobne serwisy istnieją m.in. w Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Australii. Z naszą pomocą można sprawić niespodziankę sobie lub komuś bliskiemu. Każda paczka zawiera minimum 5 wysokiej jakości produktów bez glutenu. Przesyłki mogą być dostarczane zamawiającemu lub osobie wskazanej w formularzu na stronie – wyjaśnia Rafał Elert z Glutenfreebox.pl .

Dokonując zakupu w GlutenFreeBox można korzystać z 3 opcji. Zamawiając Pojedynczy box, opłata pobierana jest jednorazowo i otrzymujesz jedną paczkę. Wybierając Subskrypcję składasz zamówienie jeden raz, a paczkę otrzymujesz regularnie każdego miesiąca. Płatność pobierana jest automatycznie z karty kredytowej lub płatniczej 1-go dnia każdego miesiąca. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Kupując Pakiet 3 boxów płacisz jednorazowo, a paczkę otrzymujesz co miesiąc – przez trzy miesiące.

Bez glutenu czyli…

Wszystkie produkty zawarte w paczkach GlutenFreeBox, zgodnie z Rozporządzeniem Komisji Wspólnoty Europejskiej nr 41/2009 z dnia 20 stycznia 2009 roku dotyczącym składu oraz etykietowania środków spożywczych odpowiednich dla osób nietolerujących glutenu, zawierają mniej niż 20 mg glutenu na kilogram gotowego produktu.

Zobacz także


Obiecujący rozwój systemów subskrypcyjnych

Subskrypcyjny model biznesowy zapoczątkowany został w 2010 roku w USA. Wartość globalnego rynku boxów subskrypcyjnych szacuje się na 3 mld USD. W Polsce jest nowością – jak na razie kilka tego typu konceptów działa w segmencie produktów tradycyjnych i lokalnych.

Więcej informacji o projekcie glutenfreebox.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.