Teraz czytasz...
Organic Farma Zdrowia zapowiada promocje na sezonowe eko warzywa i owoce
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Organic Farma Zdrowia zapowiada promocje na sezonowe eko warzywa i owoceTygodniowe  promocje ekologicznych warzyw i owoców w ramach akcji promocyjnej „warzywo + owoc” – zapowiada sieć Organic Farma Zdrowia. Akcja ruszyła w sierpniu.

-W ramach akcji: warzywo + owoc będziemy oferować naszym Klientom co tydzień owoce i warzywa w specjalnej cenie konkurencyjnej w stosunku do produktów konwencjonalnych – mówi Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia.

W tym tygodniu promocją objęty jest zestaw: kalafior Romanesque oraz borówki amerykańskie a w ubiegłym, w promocyjnych cenach zakupić można było ekologiczne śliwki i ogórki gruntowe.

Organic Farma Zdrowia to największa w Polsce sieć samoobsługowych Delikatesów z produktami ekologicznymi. Składa się z 37 podmiotów handlowych tj. 25 sklepów Organic Farma Zdrowia oraz 8 sklepów i 2 wysp handlowych Tradycyjne Jadło  na terenie całego kraju: w Warszawie, Gdyni, Gdańsku, Rumii, Katowicach, Gliwicach, Poznaniu, Swarzędzu, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Płocku, Piasecznie, Konstancinie, Łomiankach.

źródło: Organic Farma Zdrowia

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.