Organic Farma Zdrowia przejmuje Eko Wital

100% udziałów w spółce Eko Wital nabyła 2 września 2010 spółka Organic Farma Zdrowia. Sieć delikatesów z żywnością ekologiczną przejęła także prawa do marki Dr Zdrowie.

Eko-Wital działa  na rynku od 2001 roku i specjalizuje się w dystrybucji żywności ekologicznej: ekologicznych, naturalnych i prozdrowotnych napojów i produktów spożywczych dla dużych sieci handlowych oraz sklepów z ekologiczną i naturalną żywnością.

10% sprzedaży spółki Eko Wital to produkty sygnowane marką “Dr Zdrowie”.

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

 

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}

Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia