Teraz czytasz...
Od dziś żywność ekologiczna na Broniszach
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Od dziś żywność ekologiczna na Broniszach

Certyfikowana żywność ekologiczna jest od dziś dostępna w ofercie Warszawskiego Rynku Rolno – Spożywczego Bronisze. Stoisko z ekoproduktami ruszyło o godzinie 6.

W sprzedaży dostępne są sery, wędliny, mięsa, warzywa i owoce a stoisko znajduje się w hali AS. Za dystrybucję odpowiada firma BioBazar Hurt.

Eko żywność szansą dla osiedlowych sklepów spożywczych?

To bardzo obiecująca inicjatywa, czas pokaże czy produkty bio cieszyć się będą zainteresowaniem właścicieli tradycyjnych sklepów spożywczych. Coraz więcej ekspertów zwraca uwagę na to, że może to być dla nich nowe, obiecujące źródło dochodu. Takie posunięcie może pomóc przyciągnąć do sklepu nowych klientów, a także pozwoli poszerzyć wachlarz oferowanych produktów. Żywność eko warto jednak wprowadzać do takiego sklepu stopniowo. Najlepiej wydzielić dla niej specjalne miejsce, które w razie potrzeby będzie można zwiększyć.

Więcej na ten temat porad związanych z wprowadzaniem żywności ekologicznej do sklepu pisaliśmy w artykule: Wiadomości Handlowe. Eko żywność szansą dla tradycyjnych sklepów

Szukasz bieżących informacji na temat rynku żywności BIO? Sprawdź nasz dział BIO HANDEL

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.