Teraz czytasz...
Oczyszczanie doskonałe z natury
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Oczyszczanie doskonałe z natury

 

-tekst sponsorowany-

Na co dzień często zapominamy o tym, że organizm należy pielęgnować również od środka i że najlepiej, jeśli robimy to w zgodzie z naturą. W codziennym pędzie wystarczy, jeśli dobrze się czujemy i prezentujemy to troskę o zdrowie pozostawiamy zwykle na później. Niestety, z czasem na tych zaniedbaniach zaczyna cierpieć nasz wygląd i samopoczucie. Szara cera, matowe włosy, nadwaga, częste przeziębienia, osłabienie i alergie to typowe oznaki, że tryb życia i dieta nam nie służą. Co w tej sytuacji?

Na wysokich obrotach

Warto zwrócić się w stronę natury, z której przecież człowiek od samego początku czerpie energię. Choć zmiana całego trybu życia na zdrowszy (sport, spędzanie czasu na łonie przyrody, odpowiednia dieta) z początku bywa trudna, to suplementację może do swojego planu dnia wprowadzić nawet najbardziej zabiegany z nas. Tak, jak w pracy staramy się dawać z siebie 100 %, tak również od suplementów wymagamy maksymalnej skuteczności i skoncentrowanego składu, który pozwoli czerpać maksimum korzyści z natury, bez sztucznych dodatków i szkodliwych dla zdrowia barwników czy konserwantów. Osoby, które na co dzień stykają się z wieloma zanieczyszczeniami i czynnikami oksydacyjnymi (dym tytoniowy, stres, używki, przetworzone jedzenie, spaliny miejskie) mogą wspomagać w ten sposób organizm przez cały rok; skuteczna będzie też detoksyfikacja przeprowadzona 1-2 razy w roku, np. na przełomie zimy i wiosny lub lata i jesieni.

Zielona esencja

Clean Green od Pukka to 11 z najpotężniejszych na świecie roślin zielonych, z których każda ma udowodnione działanie oczyszczające, zasadotwórcze i wspomagające ochronę organizmu przed szkodliwymi wpływami pochodzącymi z zewnątrz. Zawierają też uderzeniową dawkę polifenoli (tych samych, które powstrzymują przedwczesne starzenie się organizmu!) czy chlorofilu (to on odpowiada za zdolność roślin do obrony przed wirusami czy grzybami). Pomagają oczyścić organizm i lepiej radzić sobie z wyzwaniami codzienności. Co szczególnie ważne, wszystkie rośliny pozyskiwane są z organicznych upraw – to również dlatego są one tak skuteczne w walce z zanieczyszczeniami.

Chlorella w 100 gramach zawiera więcej witaminy A niż marchewka, więcej magnezu niż gorzka czekolada i 200 % dziennego zapotrzebowania w magnez.
już 1 gram spiruliny dziennie pomaga obniżyć poziom „złego” cholesterolu o 16 %
Zawarty w glonach i soku z trawy jęczmiennej chlorofil oczyszcza wątrobę, neutralizuje toksyny, metale ciężkie i pozostałości leków w organizmie.
Wypróbuj Clean Green i przekonaj się o niezwykłych właściwościach innych cudownych składników: pokrzywy, imbiru, jarmużu czy zielonej herbaty.

Złap naturalny oddech z Pukka.

Zobacz także

pieczone ziemniaki

http://oczyszczanie.biowitalni.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.