Ochaby. Rusza eko fast food

It!me to sieć eko restauracji, która stawia nie tylko na żywność ekologiczną, ale także opakowania wykonane z materiałów pochodzących z odzysku, czy recykling odpadów. Ruszył pierwszy lokal.

Pierwszy lokal z logo It!me uruchomiony został w parku rozrywkowym Dream Park w Ochabach na Śląsku Cieszyńskim. Zapowiadane są kolejne otwarcia. Na razie na terenie Śląska, ale w przyszłości być może także zagranicą.

Jak informuje serwis horecanet.pl, restauracja serwuje dania typu Fast food, przygotowane na bazie żywności ekologicznej. Spróbować można np. hamburgerów i frytek.

Ideologie Fast food i eko zdają się być ze sobą w sprzeczności, niemniej jednak właściciele sieci przekonują, że na bazie dobrego, ekologicznego surowca można przyrządzić zdrowe posiłki.

Z podobnego założenia wychodzą właściciele holenderskiego lokalu Eat2Be, o którym pisaliśmy na łamach Biokuriera kilka miesięcy temu.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Czy ktoś z Was jadł już w It!me? Czy deklaracje o wykorzystywaniu żywności ekologicznej są prawdziwe? Co sądzicie o pomyśle eko Fast foods?

źródło: horecanet.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

 Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia