Teraz czytasz...
Obniż cukier… i wygraj nie tylko zdrowie! Wyniki konkursu!

Obniż cukier… i wygraj nie tylko zdrowie! Wyniki konkursu!

Agnieszka Gotówka

Życie bez cukru jest możliwe i może być całkiem smaczne. Nie trzeba rezygnować z deserów i szerokim łukiem omijać wszystko, co ma słodki smak. Przekonajcie się o tym, biorąc udział w naszej zabawie. Do wygrania niezwykle ciekawa i inspirująca książka!

Autorzy książki „Schudnij i obniż cukier w 8 tygodni” – dr Clare Bailey oraz dr Sarah Schenker – pokazują, jak wyeliminować cukier z diety oraz pozbyć się nadmiaru kilogramów. Zawarte w publikacji przepisy w większości bazują na niezwykle zdrowej i smacznej diecie śródziemnomorskiej. Ogranicza się w niej do minimum spożycie szybko trawionych węglowodanów skrobiowych na rzecz pokarmów bogatych w przeciwdziałające chorobom witaminy i flawonoidy.

https://biokurier.pl/jedzenie/czy-zycie-bez-cukru-jest-mozliwe/

Ta wartościowa publikacja może trafić właśnie do Ciebie! Co trzeba zrobić?

Na profilu naszego serwisu w mediach społecznościowych (na Faccebook’u lub Instagramie) w komentarzu po postem konkursowym opublikuj link do przepisu, najlepiej autorskiego, np. zamieszczonego na Twoim blogu, na deser z niewielką ilością cukru lub taki, który zupełnie go nie zawiera.

Spośród wszystkich opublikowanych propozycji wybierzemy najciekawszą, która zostanie nagrodzona.

Nagroda!

Nagrodą w konkursie jest egzemplarz książki „Schudnij i obniż cukier w 8 tygodni” dr Clare Bailey oraz dr Sarah Schenker wydajnej przed wydawnictwo Pascal.

Do kiedy czekamy na Wasze propozycje?

Bawimy się do końca tygodnia (konkurs zakończy się 20 kwietnia 2019 r. o godzinie 23.59). Wyniki ogłosimy do 24 kwietnia 2019 r. (środa) na portalu Biokurier.pl.

Wyniki konkursu

Książkę „Schudnij i obniż cukier w 8 tygodni” dr Clare Bailey oraz dr Sarah Schenker wygrała p. Alina Kolus. Serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt.

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest Eko Media z siedzibą przy ul. Siedleckiej 62 w Bydgoszczy. Konkurs odbywa się na terenie Polski i skierowany jest do osób przebywających na terenie Polski lub będących w stanie wskazać znajdujący się w Polsce adres, na który może być dostarczona nagroda.
 2. Konkurs polega na opublikowaniu na profilu naszego serwisu w mediach społecznościowych (na Faccebook’u lub Instagramie) linku do przepisu na deser z niewielką ilością cukru lub taki, który zupełnie go nie zawiera. Ważne, aby link był zostawiony w komentarzu u pod postem konkursowym. Na propozycje czekamy do 20 kwietnia 2019 r. do godziny 23:59:59.
 3. Nagrodzona zostanie jedna osoba, która przedstawi najciekawszy zdaniem redakcji przepis.
 4. Przesyłając zgłoszenie nadawca zgadza się na przetwarzanie danych osobowych przez Eko Media Karol Przybylak w celach związanych z realizacją konkursu i akceptuje politykę prywatności Eko Media Karol Przybylak dostępną na stronie internetowej: http://www.wydawnictwogaj.pl/strona/polityka-prywatnosci
 5. Nagroda przewidziana w konkursie egzemplarz książki „Schudnij i obniż cukier w 8 tygodni” autorstwa dr Clare Bailey i dr Sarah Schenker wydanej przez wydawnictwo Pascal.
 6. Opublikowanie komentarza pod postem konkursowym na profilu serwisu Biokurier.pl oznacza akceptację regulaminu oraz na przetwarzanie nadesłanych danych osobowych na potrzeby realizacji konkursu oraz akceptację naszej polityki prywatności.
 7. Każdy uczestnik może przesłać tylko jeden przepis. Przesłanie większej ilości przepisów skutkuje dyskwalifikacją z konkursu.
 8. Nazwisko laureata konkursu opublikujemy na stronie biokurier.pl. Uczestnik odpowiada za dostarczenie organizatorowi konkursu danych niezbędnych do wysyłki nagrody, tzn. adresu do korespondencji wraz z numerem telefonu.
 9. Nie ma możliwości wymiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.
 10. Wszelkie reklamacje dotyczące konkursu można zgłaszać na adres konkursy@biokurier.pl przez 2 dni od zakończenia konkursu. O naszej decyzji poinformujemy również drogą mailową.
 11. Wszystkie kwestie nieujęte w niniejszym regulaminie rozstrzygane będą przez Kodeks Cywilny.
 12. Lista zwycięzców opublikowana zostanie w dniu 24 kwietnia 2019 r. (środa) na portalu Biokurier.pl.
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.