Nowe delikatesy ekologiczne w Kielcach

 16 grudnia w Kielcach rozpoczęły działalność delikatesy ekologiczne “Eko Turysta”. Po ponad 12 latach działalności Powszechna Spółdzielnia Spożywców zdecydowała się na gruntowną zmianę wizerunku sklepu. Pojawiła się nowoczesna aranżacja wnętrza, nowe regały, lady wystawiennicze, a także żywność ekologiczna.

W ofercie Eko Turysty znalazły się: artykuły spożywcze, nabiał, wędliny, owoce, wina oraz środki higieny intymnej, kosmetyki oraz preparaty do prania i czyszczenia. Ponad 90 procent oferty sklepu posiada certyfikat ekologiczny. – Zaletą “Eko Turysty” jest załoga sklepu, która dzięki serii szkoleń jest przygotowana do obsługi klientów zainteresowanych żywnością ekologiczną – mówi Grzegorz Maliszewski z firmy Biofuturo, która objęła patronat nad delikatesami.

Delikatesy “Eko Turysta” mieszczą się przy ulicy Sienkiewicza 55.

Na 1-3 kwietnia, w Kielcach planowane jest inne eko wydarzenie, Targi Eco Family.

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia