Nowa, polska marka ekologicznych konfitur

Konfitura  Leśna Jagoda i Długo Smażona Śliwka – to dwie nowości, które pod marką Luks Pomada pojawiły się pod koniec października w niektórych eko sklepach.

– Nasze konfitury ekologiczne powstają na bazie starannie wybranych owoców, pochodzących wyłącznie z polskich ekologicznych upraw. Słodzone są ekologicznym cukrem trzcinowym. To produkty, które stworzyliśmy z myślą o dużych i małych smakoszach, a także tych wszystkich, którzy rozważnie dokonują zakupu ekologicznych i naturalnych produktów – mówi Lidia Kłosowska właścicielka marki Luks Pomada.

Konfitura Leśna Jagoda i Śliwka Długo Smażona to pierwsze produkty z certyfikatem ekologicznym w ofercie Manufaktury Produktów Naturalnych „Luks Pomada”.

Twórcy przedsiębiorstwa, tak piszą o sobie na stronie internetowej: Jesteśmy z krwi i kości kulinarnymi geek’ami. Kręcą nas smaki całego świata i najlepsze lokalne tradycje. Inspiruje nas także 20-lecie międzywojenne, kiedy to na polskich stołach królowały wyśmienite raki, ryby, mięsa i sery, a w przygotowywanie potraw wkładano serce i doświadczenie wielu pokoleń. Nasza marka Luks Pomada tradycyjnym daniom dodaje szczypty nowoczesności, a nowym lub – jeśli wolicie – współczesnym potrawom nadaje charakteru.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Szczegóły dotyczące produktów:

Leśna Jagoda Ekologiczna Konfitura
Do jej przygotowania wykorzystano 125 g owoców na 100 g gotowej konfitury.
Sugerowana cena na półce w sklepie: 20,00 złotych

Ekologiczna Śliwka Długo Smażona
Do jej przygotowania zużyto 154 g śliwek na uzyskanie 100 g tego specjału.
Sugerowana cena na półce w sklepie: 15,00 złotych

źródło: Luks Pomada

Brak postów do wyświetlenia